Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ilyen a menstruációm?

Mitől lehet ilyen a menstruációm?

Figyelt kérdés

Tegnap napra pontosan megjött nagy nehezen, előtte nagyon görcsöltem, mintha nem tudott volna megönni. Kevéssel indult, majd szép lassan felerősött, azóta közepes.

Nem darabos, hanem sima rózsaszines-pirosas vérzés. Az előző is ilyen volt, bár akkor picit darabos, most pedig sima.. és nem értem, hogy miért.

A párommal október 25 én voltunk együtt,

(gumi nélkul max 5p-ig aztan óvszerrel, nem

ment el belem) majd másnap meg is jött

normalisan. alapból arra a napra vártam)

Azóta nem voltunk együtt.. 2 tesztet is

csináltam, mind a kettő jól láthatóan negativ

lett.- A teszteket 11. 23án és 25-én csináltam. Az egyiket délutáni a másodikat reggeli pisinél.

Nem szedtem/szedek gyógyszereket.

Mensin kivül is néha "görcsbe áll" a petefészkem.

Eléggé ideges vagyok, hogy mitől lehet sima a mensim. :( Ünnepek után tudik csak elmenni nőgyógyászhoz. Szerintetek ez lehet terhesség vagy más? :(



2014. dec. 21. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megjött, nem lehetsz terhes.
2014. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 éve mensizek. 27 napos az átlagos ciklushosszam,és mindig 5-6 napig tart, viszont gyakran volt, hogy elmult 1 napra, majd másnap ismét megjött.. Az előző 4 napos volt csak..:/
2014. dec. 21. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Kissé túlpörgöd a témát. Nagyon ritkán van olyan, hogy valaki terhesen menstruál, tehát, hogyha megjön, akkor már lényegében nyugodt lehetsz. A menstruációd teljesen pontos, megint nagyon jó jel. Már a tesztek sem voltak indokoltak, de ráadásul negatívak lettek. A menstruáció pedig nem ugyanúgy néz ki minden alkalommal. Kívánok neked egy nagyon türelmes nőgyógyászt, semmi okod nincs meglátogatni, engem biztosan kiborítanál ezzel a túl aggódó hozzáállással.
2014. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából csak azérz pörgöm túl, mert a 3 év alatt sose volt még ilyen a mensim, csak most az utolsó 2 alklommal.. A tesztet nem csináltam korán?
2014. dec. 21. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:
De egy kicsit korán csináltad, ha ennyire para, akkor csinálj egyet holnap, most már biztosan kimutatná, mivel 2 hós terhes lennél, ha az lennél. Egyébként 100%, h nem vagy az.
2014. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kivi vagyok😊 hogh mi lett az eredmeny
2014. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!