Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akiknél jelentkezett vágycsökk...

Akiknél jelentkezett vágycsökkenés fogamzásgátló szedése közben, és abbahagyta a szedését, mennyi idő után állt vissza a libidója?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek 1 éve, ahogy elkezdtem szedni folyamatosan csökkenni kezdett a vágyam a szex iránt. Ha abbahagyom mennyi idő után jelentkezik változás?

2014. dec. 22. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok neked pontos időt mondani, de gyorsan és nagyon érezhető volt.
2014. dec. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell rá több hónapot várni ugye? És te váltottál másik gyógyszerre, vagy milyen módszerrel védekeztek?
2014. dec. 22. 08:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, én három hónap szünet után, kértem másik gyógyszert és azzal már nincs ilyen gond :D
2014. dec. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor lehet én is váltani fogok, mert nem csak h nem kívánom a szexet (március óta szedem ezt a fajta tablettát), de majdnem forgatom a szemeimet, mikor a férjem már közeledik este.

Nem hittem ebben, hogy a fog.gátló ilyen hatással lenne a libidóra és mégis, nálam is bebizonyosodott. Nagyon rossz.

2014. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is kínszenvedés rávenni magam, pedig a tabletta előtt meg sem fordult a fejemben, hogy pont ezzel lesz a probléma, és ilyen szinten.
2014. dec. 22. 13:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Első kommentelő te melyik fogamzásgátlóról váltottál és melyikre?
2014. dec. 22. 22:26
 7/7 anonim válasza:
Nekem szinte azonnal, ahogy lement az utolsó megvonásos vérzés. :) De előtte nagyon rossz volt, szinte undorodtam a szextől, ezért is hagytam abba a tablettát.
2015. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!