Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj/szúr Ennyire a...

Mitől fáj/szúr Ennyire a mellem? 17/l

Figyelt kérdés
Tegnap észleltem,hogy nagyon kemény mindkettő mellbimbóm,majd egy fél óra múlva a jobb mellem elkezdett szúrni.Mára sokkal rosszabb,fáj nagyon és kb.15 percenként beleszúr valami,ami pár percig tart,egy kicsit a bal mellem is fáj már.Fogamzásgátlót szedek,a masodik levél 11.szeménél tartok.A mellbimbóm környékén látszanak az erek,azt érzem,hogy szétdurrannak a melleim.Terhes biztos,hogy nem vagyok,utoljára októberben voltam együtt a barátommal,és közben voltam nőgyógyásznál is,meg hát októberben is védekeztunk rendesen óvszerrel + nem is élvezett az óvszerbe.Szerintetek mitől fáj/szúr a mellem?17/l

2014. dec. 23. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én adnék egy esélyt annak is, hogy a gyógyszer okozza. Tudom elmész a dokihoz megkérdezed és közli, hogy á kizárt dolog... DE lehet attól. Hagyd abba a gyógyszert és várj, hogy elmúlik-e.
2014. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mert épp nő a melled. mondjuk a gyógyszer hatására.
2014. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!