Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Naponta elkezd fájni a mellem...

Naponta elkezd fájni a mellem és utánna szúr a szivem aztán elkezdek szédülni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Általában esténként szoktak ezek kezdôdni de van, hogy napközben. Mindkét mellemben van valamilyen gumó már 10 vagy 11 éves korom óta. Papám rákban halt meg lehet én is rákos vagyok?

2012. nov. 13. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
hany eves vagy? szerintem csak no a cicid, emlekszem en is azt hittem, hogy mellrakom van:)
2012. nov. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is van nő a cicid, vagy hamarosan menstruálni fogsz. De persze, itt csak találgatni lehet, az a legbiztosabb, ha orvoshoz mész.
2012. nov. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez az dgész olyan 10éves koromban kezdôdött és most vagyok 14 de akkor amikor elkezdett növekedni ez a gumó akkor tiszta lapos voltam és ennél nagyobra nem fog nõni mert 75B-s és anyukámnak,mamámnak is ilyen idôsen ekkorán állt meg a növésben.. Orvoshoz inkább nem mennék mert kiröhögne vagy fogdosna ès én ezeket utálom
2012. nov. 14. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
senki sem azert megy az orvoshoz, mert nem banja, ha fogdossak! ha tenyleg valami komoly bajod van, es ezert inkabb nem mesz el a dokihoz, akkor megerdemled a Darwin-dijat.
2012. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!