Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése alatt...

Darksund kérdése:

Fogamzásgátló szedése alatt be vehetek fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés
Tegnap jött meg a menstruációm és este bevettem az első fogamzásgátló tablettámat . Minden egyes alkalommal mikor menstruálok nagyon rosszul vagyok ez most sincs másképp . Az orvosom azt mondta hogy a fogamzásgátló szedésével ez csökkenni fog persze most még tudom hogy nem fog hatni esetleg majd következő hónapban . De nagyon rosszul vagyok és szeretnék bevenni egy algoflex fortet. Szerintetek bevehetem ?

2014. dec. 24. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne vehetnéd be?..
2014. dec. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy beveheted.

Ettől nem fog csökkenni a hatása.

2014. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak mert azt olvastam több helyen hogy csökkenti a hatását.
2014. dec. 24. 11:21
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor beveszem remelem nem lesz gond belőle:D
2014. dec. 24. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos gyógyszerek valóban csökkenthetik a hatását, de a fájdalomcsillapító nem igen tartozik ezek közé. Antibiotikum és bizonyos gyulladáscsökkentő gyógyszerek, nyugtató hatású szerek, ezek igen, de a fájdalomcsillapító speciel nem.
2014. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a dokimat, hogy fogamzásgátló mellett is szedhetem-e a No-spa-t, meg fájdalomcsillapítót. Azt mondta persze.
2014. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!