Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj van a barátnőmel?

Zsuzsanna1234 kérdése:

Baj van a barátnőmel?

Figyelt kérdés
mert anyira féltékeny hogy márrr idegesit nekem már meg van neki meg nincs mmit csináljak vele?

2014. dec. 24. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szenvedj látványosan,átkozd a napot,amikor megjött. Meséld el neki a létező összes negatívumát. Hátha elmegy tőle a kedve. Örüljön,hogy még nincs neki.
2014. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
féltékeny arra ? :O
2014. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy irigyled, mert pl. a tornaóra

sokkal jobb azért "anélkül"

2014. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet azt gondolja, h beteg -

Magyarázd meg neki, h nem betegség, ha még nem

jött meg neki (de meg fog majd neki is) Mennyi idősek vagytok?

2014. dec. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Magyarázd el neki hogy mennyi hátránya is van, meg akár görcsölhet is tőle a hasa, és egy idő után úgyis meg fog jönni neki is.
2014. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Menjetek el együtt nőgyógyászhoz

Inkább most mikor még nem szeretne gyereket

2014. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok kedves válaszolók, lehet hogy nem fogjátok elhinni de ez a kérdés egy nagy hazugság.Ezt onnan tudom hogy én ennek a lánynak a barátnője vagyok.Igazábol nekem van meg,és neki nincs és én eggyáltalán nem vagyok rá féltékeny,meg nem is lennék. Igazábol ő féltékeny rám ,ezt onnan tudom hogy elmondta nekem .Meg azt is mondta tegnap hogy ő csak viccböl írta ki ezt a hazugságot,és még nem jött meg neki csak kamuzott.Ezt a szemembe mondta. Csak ennyit szerettem volna és ezt azért írtam ki mert szerintem jogotok van tudni hogy milyen hazug valójában. Tudom hogy tőlem is szemétség volt kiírni ezt de jogotok van tudni hogy hazudott.
2014. dec. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ezen veszekedni... :/
2014. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azért veszekszünk ezen mert utálom ha hazudnak meg ilyeneket ír ki rólam hogy én féltékeny vagyok rá
2014. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!