Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barátnőmel úgy szeretkeztem...

Barátnőmel úgy szeretkeztem orálisan hogy be volt gyúladva a torka influenzás volt és most nekem meg begyulladt a húgyvezetékem nagyon fáj mikor pisilek fáj és lüktet is, tudnátok valami gyógymódot mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos? -.--
2014. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is orvost tudnék javasolni .
2014. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamo77db ***** válasza:
Javaslom én is az orvosi vizsgálatot. De mért nem lehet megtartóztatni magatokat, ha egyikőtök beteg? Megérte? Annyira jó volt? Most aztán szaladgálhatsz, hogy hozzanak rendbe. Máskor legyen több eszed!
2014. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mi baja lehet milyen gyógyszert tudnátok ajánlanni rá ?
2014. máj. 20. 10:32
 5/8 anonim válasza:
Ha nem kezelik, akkor prosztatagyulladás, és majd nem győzöd a hónapokat és éveket számolni a gyógyulásig, ha meggyógyul egyáltalán....
2014. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamo77db ***** válasza:
Nem vagyok orvos, nem értek hozzá. Éppen ezért nem írok neked mindenféle gyógymódokat. Tessék orvoshoz menni és a végére járni ennek az egésznek! És minél hamarabb mész, annál hamarabb végére érsz ennek az egésznek. Azt nem értem, hogy amikor a bnőd beteg, mért kellett ezt csinálni? Nem tudtál pár napot várni, míg meggyógyul?
2014. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismered: "Nem kell levágni, leesik magától!"
2014. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77db ***** válasza:
Ne kérjél gyógyszer tippeket, mert nagyon ráfázhatsz! Nekem egyszer torokgyulladásra írtak fel egy gyógyszert és másnapra tenyérnyi vörös foltok jelentek meg testszerte, amelyek égtek, viszkettek. Pedig orvos írta fel. Azonnal elhagytuk azt a gyógyszert, de még így is hetekbe telt, míg elmúlt rólam ez a sok kiütés! Amúgy meg szerintem neked olyan gyógyszerre lesz szükséged, amit nem is adnak recept nélkül. Tehát előbb orvoshoz kellene menned!
2014. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!