Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti mennyit hordtok...

Lányok ti mennyit hordtok melltartót?

Figyelt kérdés
Én otthonra meg alváshoz nem hordok. De nagyobb szünetekbe se pl őszi téli ,nyári. Megnyúlhat a mellem? 70és 75b-s. Inkább az utóbbi.
2014. dec. 25. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mindig hordok, csak itthon nem. Nem nyúlhat meg, anyám pl. sosem hord, mégis teljesen feszesek a mellei. Más meg egyfolytában hordja és hamar elkezd lógni. Inkább a genetikától függ.
2014. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor örülök mivel nem szeretem a melltartót és örülök ha megszabadulok tőle amikor itthon vagyok. Csak mintha kicsit kezdene lógni.. inkább felveszem minthogy hamar lógjon de ezesetbe akkor inkább mellizom gyakorlatokat csinálok.
2014. dec. 25. 13:54
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Csinálj mellizom gyakorlatot, lehetőleg minél nagyobb súllyal, különben ledolgozod a melledet is, de azért az a mellizomra hat, nem a melledre, de jó hatású. Vannak feszesítő krémek, én pl. az oriflame mellfeszesítőjét használom és nekem nagyon bevált.
2014. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én mindig szoktam hordani,csak alváshoz nem. Rosszul érezném magam itthon melltartó nélkül. Nem fog nyúlni ha nincs rajtad,igaza van az elöttem szóloknak,ez genetika...:)
2014. dec. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én csak akkor hordok, ha átlátszó a póló, vagy nagy a belátás. vagy ha olyan a ruha rajtam, amihez muszáj. nem lóg, mivel pici, nincs minek lógnia. én se szeretem.
2014. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hétköznap melltartó itthon ha nem megyek sehova akkor top. alváshoz meg semmit.
2014. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Itthon egy kb.semmit sem tartó sportmelltartót hordok,mert érzékeny a mellem és nem jó ha közvetlenül a pólóból kandikál ki.
2014. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha elmegyek valahová akkor melltartó, itthon nem hordok.
2014. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Alváshoz én sem veszek fel.

Itthon nincs rajtam. Ahogy haza érek pl munkából az első,hogy átöltözök melegítőbe,itthoni pólóba és melltartót is leveszem.

2014. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindig hordok,csak alváskor nem,engem nem zavar,nem kényelmetlen egyáltalán,az jobban zavarna ha a bimbóm átlátszódna a felsőn keresztül,vagy valaki éppen jönne hozzánk aztán semmi nem lenne rajtam,mert látszódik a különbség,vagy mivel szeretek itthon tornászni napi szinten ide-oda lógna közben.
2014. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!