Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11-15 éves lányok, hányas...

11-15 éves lányok, hányas melltartót hordtok?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok és félek h nem fog nőni már a cicim.Hány éves koromig fog nőni?Meg hogyan kell megnézni a kosarat vagy mit mert h őszinte legyek fogalmam sincs h kell lemérni:S A másik baj az,hogy az egyik cicim nagyobb mint a másik...A barátnőm mondta h van ilyen és hogy neki meg a bimbója 2x nagyobb mint a másik,de nem tudja senki.
2011. máj. 30. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
11 évesen konkrétan semekkora sem volt. De tényleg. Most 18 éves vagyok, most se vmi nagy, de csak mert nagyon vékony vagy, de ha híznék, akkor tudom, hogy nőne.
2011. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

11 éves?? Akkor még szinte csak most kezd nőni a melled...Nőni fog még...áhh, ha én belegondolok, hogy mekkora különbség volt a 14 éves és a 11 éves méretem között... Húú 11évesen még nm is hordtam melltartót...>.< 14 évesen olyan 75- 80 körül volt..

Úgy kell megmérni, hogy bemész a kínai boltba, megnézed, hogy úgy ránézésre melyik lenne jó, és felpróbálod.:)

2011. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

15 vagyok és 75B-s

a kosárméret a betű (A,B,C,D...stb)

ami a mellkasodat fonja keresztbe csak annak nemjut eszemeb a neve az pedig a szám. (70,75...stb)


a 75Bmel én teljesen átlagos vagyok, bár őszintén örülnék még egy kevéskének :D

11 éves korban teljesen normális hogy nincs nagy melled, és sokaknak (köztük nekem is) nem egyforma a kettő mérete.

De amíg nősz addig még rengeteg fog változni a zegész tested :D

2011. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én 11 vok és én már hordok!!topot meg néha meltartót is am a méret:57-63 között
2011. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj semmi gond nincs a ciciddel. Sok lánynak nem egyforma a melle.
2011. máj. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én 11 vagyok és azt szeretném mondani, hogy még onnan is tudod, hogy még nőni fog a melled mert nem egyforma én nem hordok melltartót majd ha még egy kicsit nekem is nő rászánom magam és meg kérem anyámat, hogy vegyen toppot vagy valamit. Az évfolyamunkon a második legnagyobb mellű lány is toppot hord. Ne aggódj nőni fog még.
2011. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 13 vagyok és 80 A-st, merevítőst.


Amúgy volt egy osztálytársam aki 11 évesen is vagy C kosarast hordott, szegény mert nagyon nagy volt a cicije.

2011. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 13,5 vagyok ées toppot hordok , még nem akkora , hogy melltartót hordjak. :))
2013. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
12 vagyok és 70 a méretűt hordok és egyépként még fog nőni a melled ez bisztos
2014. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!