Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amenorrhea, mégis enyhe...

Amenorrhea, mégis enyhe vérzés, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Több, mint 10 éve vagyok evészavaros majdnem állandó jelleggel. Megjártam már mindent, de most nem is ez a lényeg. A súlyom állandóan változik, voltam 31kg, és 65 is. Most újra visszacsúsztam (42-44kg), megint nincs menstruációm pár hónapja (akkor elmentem nőgyógyászhoz megvizsgáltatni magamat, hogy tényleg csak a súlyom-e a probléma, nem talált semmi mást). Egyébként ez totál változó, volt, hogy 48-49 kg-san már nem menstruáltam, de volt olyan is, hogy 44 kg-san még igen. Mindegy, ezt csak amiatt részleteztem, hogy nincs benne "logika".

2 napja viszont fáj a derekam, és nem vérzek, de pisilés után 2-3x halványan véres a wc papír. Azt hittem, meg fog jönni, de nem erősödött fel azóta sem a vérzés. Mit gondoltok, ez mi lehet? Enyhe menstruáció, vagy valamilyen húgyúti probléma? A vizeletem nem véres, csak a wc papír, nem fáj, nem csíp, nem sötét, nem zavaros, lázam nincs. Csak ez a derékfájás+enyhe alhasi fájdalom van(pont olyan érzés, mikor régebben menstruáltam és megjött), meg halvány rózsaszín vér a wc papíron. De furcsa, hogy csak pisilés után van, és én magam is úgy érzem, hogy inkább a húgycsövemből jön és nem a hüvelyemből. Persze, hétfőn elmegyek dokihoz, ha addig nem dől el, hogy mi van.



2014. dec. 26. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez inkább húgyúti problémának tűnik, valószínűleg van egy húgyhólyaghurutod. Mindenképpen menj el orvoshoz, de szerintem jobb lenne, ha ügyeletre mennél el, mert hétfőig nagyon eldurvulhat a fertőzés.

És amíg nem teszed rendbe magad, az életed és nem küzdöd le az evészavart, addig nem is fogsz normálisan menstruálni. Ami még nem gond, ha nem akarsz gyereket, de ha majd egyszer akarni fogsz, akkor ez nagyon nagy baj lehet ebből a szempontból!

2014. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még lehet, hogy felerősödik a halvány rózsaszín
2014. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmennék a helyedben dokihoz megnézetni
2014. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani vizsgálat nélkül
2014. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!