Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mentetek már ilyesmivel...

Mentetek már ilyesmivel nőgyógyászhoz? Mit javasolt?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, lassan 7 éve hogy rendesen beállt a menstruációs ciklusom, eddig nem is nagyon volt vele baj, 28 naponta jön meg mindig éjjel és az első nap a legrosszabb. Az utóbbi fél évben viszont valami nem oké.

5 napos menstruáció alatt 3 nap iszonyú szörnyű, erősen görcsölök, szédülök, lázas vagyok, hasmenésem van és hányni is szoktam. Az összes végtagom elkezd fájni és össze tudnák esni. Suliba is többször emiatt el kellet értem jönni. A fájdalomcsillapító/görcsoldó gyógyszerek sem hatnak (amiket eddig próbáltam..)

Voltam nőgyógyásznál fogamzásgátló tablettát írt fel, de mivel nem akartok fogamzásgátlót szedni.. Ajánlott homeopátiás gyógyszereket.De egyáltalán nem vált be.. Ha visszamennék megint az lenne hogy ír fel fogamzásgátlót, de nem akarom szedni..

A kérdésem azokhoz szól akik voltak ilyen /hasonló helyzetben.. Tudnának esetleg valamit ajánlani, vagy valami ötlet?


2014. dec. 26. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ultrahanggal megnezett?

menj el ujra batran, ha megint fogamzasgatloval jonne mondd nem akarod es keressen okot. endometriozisnak vannak ilyen tunetei de siman ennyire erzekeny is lehetsz a hormonrendszered teren.sajnos

2014. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megkereshetsz másik nődokit is. Ezzel biztosan elmennék!
2014. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az endometriózis jutott először eszembe. Menj vissza, vagy keress másik dokit szerintem.
2014. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!