Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A térdemmel van gond. Nem...

A térdemmel van gond. Nem tudom kinyújtani. Valakivel vlt már ilyen? Többi lent

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem először tavaly volt ilyen problémám síelés közben. Éppen mentem le a fekete pályán, amikor bestrapált a térdem és nem bírtam mozdítani. A rákövetkező nap pihentettem, és harmadik nap már minden jó volt.

Azonban kb. 2 hete rosszul mozdultam és megint elkezdett fájni. A háziorvosunk adott egy krémet rá, mivel a kórházba csak január végére kaptunk időpontot. A krémmel bekentem este a lábamat és megint minden jó lett, de nem sportoltam azóta. Szigorúan csak gyalogoltam, nehogy megint valami legyen.

Ám ma reggel már úgy ébredtem, hogy nem tudom kinyújtani a lábamat teljesen. Olyan szinten fáj ha megpróbálom, hogy valami elképesztő. Ha behajlítom semmi nincs. Ugyanúgy tudom terhelni. Azt hittem ízületi probléma, de olyan krém se hatott.

Valakinek valami ötlet mi lehet a gond?

( nekem úgy tűnt nincs bedagadva a térdem, de az egész fáj.)



2014. dec. 27. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Kellene orvoshoz menned! A reumára jelentkezz be. Ott fognak küldeni röntgen vizsgálatra. Addig pedig szedhetsz kollagént, vagy Béres porcerőt.
2014. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2015. jan. 8. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!