Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy szörnyen kellemetlen és...

Egy szörnyen kellemetlen és kínos menstruációs problémám van. Csak névtelenül merem megkérdezni. Ez probléma vagy egy természetes dolog? Mit javasoltok? Mi lehet a gond, ha gond van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Amikor menstruációm van, gyakran van egy olyan érzésem, mintha pukiznék. De nem a megszokott bélgázról van szó, ami a végbélen keresztül távozik, ugyanis ez a hüvelyből jön ki. De azt leszámítva, hogy se szaga, se hangja nincs, teljesen olyan érzete van, mint a szellentésnek (ilyen "bugyogó" érzés, mintha óriási buborékok távoznának belőlem).


Fogalmam sincs, hogy mi lehet ez, és tulajdonképpen önmagában nem is probléma, de az már olyan kellemetlen, amikor elkezdődik és 10-30 percenként rázendít vagy sűrűbben.


Egyébként a menstruációm alapból problémás. Egy éve nem volt menszeszem, de most megjött, és két hétig tartott. Utána eltelt egy hét, és megint megjött. Ez a második egy hónapig tartott - egy-két napig kevés, majd közepes mennyiségű vérzéssel. De most nem ez a lényeg, hanem az, hogy amióta először megjött, azóta van ez a "bugyogós" érzés, egy évvel előtte a menszeszeim során nem történt ilyen. Ráadásul egy éve 50 kilogramm voltam, másfél év múlva pedig már 25 kilóval több, pedig nem változott az életmódom. Nem tudom, hogy ez a kettő összefügg-e a problémával, de gondoltam, hasznos lehet.



2014. dec. 12. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz.
2014. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg a háziorvoshoz is, mert másfél év alatt 25 kiló hízás az extrém sok! Ha nem csinálsz semmit, semmi nem garantálja, hogy jövőre nem jön hozzá még 25. Szerintem egyébként ami kijön belőled, az csak a vér és nyálka, nem hiszem, hogy ez probléma.
2014. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pukizó érzés normális.Nekem is szokott lenni,főleg akkor amikor a legerősebb a vérzés.Tehát ettől ne ijedj meg.De a menstruációd sűrűsége miatt mindenképpen keress fel nőgyógyászt.
2014. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Menstruációs zavar, hízás - általában hormonális problémák állnak a háttérben.


Amik gyakran táplálkozáshoz köthető krónikus (de a táplálkozás letisztításával gyakran gyógyítható) betegségek. Ennek azért nekimehetnél.. kezdetnek vérvizsgálaton hormonszintek ellenőrzése nem árthat.

2014. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!