Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a havim! Mi lehet az oka?

Késik a havim! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2 napja kellett volna megjönnie már 2 éve annak hogy először hogy megjött akkor voltam 12 , most 14. Nekem mindig pontosan jött meg sosem csúszkált . Lehetséges hogy felvagyok fázva ?( néha 3mp-re beszúró érzés a hasamnál , meg elég sok a fehér folyásom , de vér sehol , a pisilés nem fáj ) mivel fiatal vagyok ezért nemi életet nem élek , szóval terhes biztos nem lehetek . Mit tegyek ? Orvostól nagyon fèlek ! Esetleg valakinek volt ilyesmi ? Mikorra várható hogy megfog jönni?

2014. dec. 27. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 napot késett, de rájöttem, hogy az ünnepek (karácsony) miatt nem hozta ki a postás. Rossz volt, hogy pont nem tudtam emiatt karácsonyi ajándékot vásárolni, számoltam ezzel a pénzzel.


Én nem orvoshoz mentem, hanem a Nyugati postára. Ha az ünnepek között nem jön meg, akkor január 2. a legközelebbi dátum, ami munkanap.


Nem tudom, hogy fel vagy-e fázva, de ennek amúgy sem értem mi köze van ehhez.

2014. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes. Szerintem kűzdd le a félelmedet és menj el orvoshoz. Nálam is hasonló volt a helyzet (attól eltekintve hogy én terhes voltam) és a havim azért nem jött meg, mert a baba megihatta a vért(az orvosom szerint) és én is tökre kész voltam tőle. 28500ftért (+ egy kis hálapénzért) a gyerkőcöt kivették és az orvos úgy beállította a havimat, mint egy óraművet. 13 éve történt az eset, de azóta csak 6 óra és 27percet késik a vérzésem! Írj privátot és elküldöm az orvos elérhetőségét!
2014. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első : A havi menstruációm . Remélem így leesett -.-
2014. dec. 28. 08:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sincs, ne izgulj! 14 évesen ez még teljesen normális dolog, az is az lenne, ha kimaradna 5-6 hónap!
2014. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszodat
2014. dec. 28. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!