Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS felfázás lenne?

SOS felfázás lenne?

Figyelt kérdés
már kb 2-3 hete állandoan pisilnem kell és fáj , azóta tart ez mióta a doki felirt nekem hüvelykupot mert aztmondta h bő a folyásom (akkor még nem volt ilyen gondom) és azóta tart, felfáztam volna? vagy mitől lehet ez? és miért nem múlik el ?

2014. dec. 29. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy ha húgyúti problémád van, akkor miért csak nőgyógyászati problémával kezeltek? Ugyanis a pisilés az húgyúti dolog, vizeletvizsgálat kéne, valószínűleg bakteriális húgyhólyaghurutod van, amire meg szájon át szedhető antibiotikum kellene. Ettől függetlenül persze lehet hüvelyi problémád is, így akár arra jó lehetett a hüvelykúp, de a húgyúti problémádra az biztosan nem lesz jó.

Menj el orvoshoz és kezeljenek ki! Normálisan!

2014. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, amúgy akkor amikor kaptam a hüvelykúp antibiotikumot akkor még nem volt pisilési ingerem az csak azután következett hogy ababhagytam a kúpot. most veszek kammilát meg cickafark teát de elfogok menni dokihoz, szerdán tudok leghamarabb, a derekam is fáj kicsit, meg vérzek még, vagyis már 7 napja megvan, pedig nem szokott ennyi ideig, igaz fogamzásgátlót kezdtem el szedni, de a vérzésem kicsit szemcsés, és félek.
2014. dec. 29. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!