Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mirabella fogamzásgátlót írt...

Mirabella fogamzásgátlót írt fel a doki, ha a ciklus közepén járok akkor ha most elkezdem szedni hogy mindig hétfőre essen attól nem lesz bajom, csak eltolódik a menzeszem ha jól értelmeztem a betegtájékoztatót?

Figyelt kérdés
Van valaki vagy volt hasonló helyzetben, mit tapasztalt? előre is köszönöm

2014. dec. 29. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak úgy érdeklődöm: Miért a ciklus közepén akarod elkezdeni?

Azt értem, hogy mi a cél, én is úgy állítottam be, hogy hétfőn-kedden jöjjön meg, de én kivártam azt a hetet, amikor megvolt, és azon a csütörtökön kezdtem el szedni, nem a ciklusom közepén.

Bajod mondjuk biztos nem lesz.


Ja, ha hétfőn kezded szedni, ne gondold, hogy hétfőn fog megjönni!

Nekem a szünet 5. napján jön meg.

2014. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért szeretném minél hamarabb kezdeni, mert nem tudom miért de nem bírom az óvszert rengeteg fajtát próbáltunk és szeretkezés után mindig szóró száraz érzésem van pedig semmi bajom, dokinál is voltam emiatt, ezért szeretném hogy minél hamarabb hatásos legyen
2014. dec. 29. 18:53
 3/3 A kérdező kommentje:
szúró *
2014. dec. 29. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!