Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A ciklus 17. napján vagyok,...

A ciklus 17. napján vagyok, kaptam Utrogestant, csak azt nem mondta a doki, hogy orálisan vagy vaginálisan használjam, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Vagy az mindegy? Napi 1et kell.
2014. febr. 11. 18:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha vaginálisan használom akkor hanyagoljuk a szexet?
2014. febr. 11. 18:27
 2/4 anonim ***** válasza:
rá van írva: hüvelykapszula... tehát nehogy bevedd és lenyeld! igen hanyagold a szexet míg a kúra tart...
2014. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem vagyok tisztába vele,mert az is rá van irva,h orális és az is,hogy vaginális használatra.
2014. febr. 11. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Kétféle van, a betegtájékoztatón rajta van hogy melyiket kaptad. Van az orálisan szedendő, az általában rosszabbul szívódik fel, de nem annyira macerás, és van a hüvelykapszula.
2014. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!