Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A grapefruit mag kivonatot...

A grapefruit mag kivonatot hoygan kell használni hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés

Nos mielőtt rám támadnátok voltam sokszor orvosnál de nem nagyon sikerült megszüntetni a problémát.Nem viszket csak bő fehér folyásom van .ÉS hiába próbálom bebeszélni magamnak hoyg ez természetes vagy a stressz miatt van ,de ha egyszer az orvos a kenetből megállapította hoyg gomba akkor biztos hoyg még mindig az van:(((

utálom

Most szedek normafloret ,és msot akarom elkezdeni a grapefruitos kúrát.SZájon át tudom hoyg napi 3szor 15 cseppet,de szerintem ez még nem szüntetné meg a gondot mert a hüvelyből si ki kell mosni.Nos hoyg kell akkor irrigálni?? milyen időközönként.AZok írjanak akik már próbálták ezzel a módszerrel kiírtani a gombát.Nem hiszem hoyg candidás lennék,amúgy.Az a k.... antibiotikum vágta haza a szervezetemet és szerintem elszaporodtak a gombák főleg a belembe (kínos ezt leírni de a popsilyukam picit piros ezért gondolom hogy nincs vmi rendben a belekkel.)és mivel elég közel van a nemiszervhez így könnyen átterjedhet oda a baci.NEm használok intimszappant meg tusfürdőt vízzel mosakszom ott.írjatok.hoygan használjam eztb a grapefruitot??


2010. febr. 4. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Én csak iszom, négy napja és már is jobb. Jó hát nem normális, de azért 4 kúpos csodakenőcsös kúrával ennyit nem tudott elérni az orvos, mint ezek a cseppek.

kevesebb folyásom van és állagra normálisabb, nem ilyen ragacsos, krémes, fehér szar, hanem olyan normális na, nem tökéletes, de haladás. :)

2010. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem egyszer félrekezelték, utána majdnem egy évtizedig gombából bakteriálisba, majd vissza.

aztán kiderült, hogy cukorbeteg vagyok. amióta azt kezelik, nem kaptam el semmit.

a gomba a cukorral táplálkozik, tehát jó lenne ezt visszafognod (a napi szénhdirátigényedet teljes kiőrlésű gabonából, zöldségfélékből, gyümölcsökből begyűjteni), semmi finomított cukrot nem enni.

emellett csináltatnék egy vércukorvizsgálatot (nem vizeletből nézetném meg a cukrom!). sok cukorbeteg nőnél úgy derül ki a betegség, hogy múlni nem akaró, makacs gombás fertőzésük van.

2010. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen tudom hogy a gombák szeretik a cukrot.de a cukorbetegségnek mék mik lehetnek a tünetei nem hiszem hoyg az lennék

irrigálni hoyg kell akkor?

2010. febr. 4. 18:54
 4/10 anonim ***** válasza:
cukorbetegség: van, akinél fogyás, van, akinél hízás (vagy fogyásra való képtelenség), bőrfertőzések, hüvelygomba, múlni nem akaró szomjúság, gyakori vizeletürítés, farkaséhség (reggel vagy étkezés után is 1,5-2 óra múlva). ezek a leggyakoribb jelek. az elhízottak fokozottabban ki vannak téve a veszélynek.
2010. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

akkor én nem vagyok cukorbeteg,

a grapefruitot lehet teával is meginni.fúj most ittam egy pohárral....

2010. febr. 5. 13:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Tedd narancslébe! :) Úgy észre sem fogod venni! Csak akkor, ha kifogtad pont a legkeserűbbet...:)
2010. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ismerős helyzetbe vagy,a cickafark tea segit!!!Abból megiszol 0,5-1 l napjába semmi bajod nem lesz...Nekem petefészekgyulladásom,ilyen hüvelyi fertőzésem strand miatt volt már sok bajom...de ezt tudom mindenre ajánlani,mióta iszom semmi bajom nincs és ha fel vagyok fázva is ezt iszom, mert többet segit,mint akár milyen dilibogyó
2010. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen a cickafarkról is hallottam,de akkor irrigálni nem kell?nekem folyásom van ha iszom elmúlik magától???
2010. febr. 9. 20:53
 9/10 A kérdező kommentje:

meg kai fogigátlót szed az ne igyon ilyen teát?

én nem szedek abbahagytam attól még nylíván enm elsz gyerek hisz gumizunk

2010. febr. 9. 20:54
 10/10 A kérdező kommentje:

bocsi hoyg igy részletekben írok de minidg eszembe jut vmi,,,nem sok az az 1 liter naponta mert az oldalon 1 csszét ír naponta

és nicns olyan szabály hogy mikor kell inni meddig?nem zavar be a ciklusoba

2010. febr. 9. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!