Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen házi módszerek vannak...

Milyen házi módszerek vannak hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Magától nem fog elmúlni. Menj orvoshoz és kezeltesd. Egyébként sem tudod magad eldönteni, hogy milyen fertőzésed van. Nekem is volt, hogy azt hittem gomba, mert minden tünet arra utalt, mégis volt közte baktérium is...
2011. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy nagyon okos dokitól hallottam ezt,ne nézzenek dilinek. Régebben kb. havonta jártam nőgyógyászhoz,mert olyan nagyon érzékeny volt a hüvelyem pH-ja,hogy állandóan fájt égett,mindig azt hittem,hogy gomba,és kaptam egyből a kúpokat. Miután felkerestem a dokit,megtudtam,hogy nem elég savas a közeg és bármitől elromlik.Azt javasolta,hogy mártsak tampont natúr joghurtba és helyezzem be 10 percre. Először naponta használtam,mikor tünetmentes voltam akkor félidőben és menses előtt. Ez két éve volt,azóta csak rákszűrésen voltam,úgyhogy ez meggyógyít szinte mindent. Nagyon sok jóbaci van benne.Próbáld ki,ha nem olyan súlyos még a helyzet. Remélem segíthet.
2011. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs,túl lúgos.
2011. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A joghurtos tampon tényleg hasznos, mint ahogy a gynoflor, meg a többi tejsav bacit is tartalmazó termék. DE NEM aktuális gombás fertőzésre!! Szóval először ki kell kezelni a fennálló fertőzést, csak UTÁNA szabad regenerálni.
2011. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz semmivel, mert egyáltalán nem biztos, hogy gombád van. A diagnózis felállítása orvos dolga.
2011. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem egyszer a következőt mondták és bejött-van a FLP-nek egy zöld aloe verás krémje, gél jobban mondva és abból kellett kitegyek egy tálta kis gombócokat, betenni a hütőbe és kb egy nap alatt ezek kúppá hűl és akkor hüvelykupként kell esténként használni, kb egy héti. nekem anno bejött. de ez csak ha van épp otthon ilyen krémed..
2011. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!