Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek Terhes?

Lehetek Terhes?

Figyelt kérdés

Utoljára októberben menstruáltam.

Novemberben elmentem nőgyógyászhoz, mikor pár napja késett a menstruációm. HCG vizsgálat alapján nem vagyok terhes, de azóta sem jött meg a vérzésem. Borzalmas hányingerrel kelek, volt h még a vizet is kihánytam, szagundorom van, érzékenyek a melleim,és éjjel többször is fel kell kelnem pisilni.



2015. jan. 1. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. Holnap reggel menj el a legkouelebbi patikaba vagy dmbe vagy barhiva ahol lehet terhessegi tesztet kapni es egybol probald is ki. Ha varandos vagy, akkor javaban mar legalabb a 8-10. heten vagy (6-12. hetig a legerosebb altalaban a reggeli hanyingeres idoszak...altalaban!)

Mar nem baj, ha nem reggel pisilsz a tesztnel, mert eddigre mar napkozben is pozitivat fog adni a teszt ugyanis sokkal-sokkal magasabb mar a hcg hormon a szervezetben eddigre.


Ha novemberben a menstruaciod utan par nappal mentel siman elofordulhatitt, hohy abban a ciklusban vagy amugy is keson van peteeresed es bar mar kesett a menszeszed, de meg a beagyazodas nem tortenhetett meg igy a hcg hormontermelesed se indult meg be. Azaz a vervizsgalat se mutathatta ki es pl. ultrahanggal latni meg eselytelenebb lett volna.

A felsorolt tunetek szerint nagyon eselyes a terhesseg, de ha a teszt nem lesz pozitiv, akkor is menj el nogyogyaszhoz (a menszesz kimatadasa miatt) es a haziorvoshoz is (reggeli hanyinger, urologiai panaszok miatt).

Legyszi ha tesztelsz ird mar ide meg az eredmenyt, kivancsi vagyok. Elore is koszi.

2015. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Persze hogy lehetsz.. Jó sokáig bírtad hogy nem teszteltél... :)
2015. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
VETTEM TESZTET. POZITÍV. NEM HITTEM A SZEMEMNEK :) MÉG EGYET CSINÁLTAM, AZ IS POZITÍV !!!!!!!
2015. jan. 2. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Szuper! Ugy irigykedem ;-). Vigyazz magadra. Es ha megfogadsz egy tanacsot gyakrabban ellenorizteted magad es figyelsz minden altalad furcsanak gondolt jelzesre a terhesseged elso feleben.

Jo egeszseget!!!

2015. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem akartam tesztet venni, mert már annyit de annyit csalódtam és féltem az újabb sírógörcstől.. De most végre megjelent mind2 csík, úgyhogy nagyon Boldogok vagyunk !!! :)
2015. jan. 3. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!