Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy görcsölök, mindjárt...

Úgy görcsölök, mindjárt meghalok. Milyen házi praktikákat tudtok?

Figyelt kérdés

Apámnál vagyok, tőle nem akarok kérni gyógyszert. Milyen házi praktikákat ismertek? Esetleg vmi tornagyakorlat? Mindjárt meghalok.

11/l



2015. jan. 2. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Meleg viz a hasadra,ha nincs mas egy müanyag üveget tölts meg vizzel,es tedd a hasadra,ne legyen azert forro,csak meleg.Es ha nem mulik azert kerhetnel töle gyogyszert.
2015. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2015. jan. 2. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha ilyen erős görcsöd van, én orvost kérdeznék. Ez menszesz? Elég drága az algoflex ami kifejezetten erre van. A sör ami segit még, de ha nagyon fiatal vagy ezt nem ajánlhatom. Vagy a nos-pa is görcsöldó. Patikába nem tudsz elmenni? Esetleg egy ismerősöd tudna neked vinni?
2015. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérjél apukádtól. Attól, hogy férfi, attól még az apukád. Ráadásul úgyis észreveszi, ha rosszul vagy. De lehet, hogy nincs is neki görcsoldója, akkor szomszédtól kell kérni.
2015. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyira halálosan fáj, hogy a netre irkálsz.
2015. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Engedj egy fél literes palackba forró vizet, tekerd be törölközővel és tedd a hasadra. Nekem ez eddig mindig bevált. Különböző nyújtógyakorlatok is segíthetnek, ilyenekre találsz a neten is példát.

Viszont szerintem az apukád is tisztában van vele, hogy előbb vagy utóbb elkezdesz menstruálni, nem ciki kérni tőle. Nekem van, hogy apukám hoz tampont vagy betétet a boltból :-))

2015. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!