Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van más módja a menszi késlelt...

Van más módja a menszi késleltetésének, mint a fog. Tabletta? Ha elmegyek a háziorvosomhoz, tud tájékoztatást adni, vagy esetleg fel is írhat valami tablettát, vagy elküld egyből nőgyógyászhoz? (Lécci ne írjatok ilyen házi praktikákat, mint citromlé)

Figyelt kérdés
Tegnap este jött meg, legközelebb pont akkor kellene megjönnie, mikor jön haza a párom külföldről, és megejtenénk egy pár napos kirándulást augusztus elején. Nem szeretnék pont azalatt a pár nap alatt menszivel bajlódni, de nem szedek fogamzásgátlót. És csak ezért az egy hétért nem is szeretnék elkezdeni szedni.
2010. júl. 4. 11:53
 1/6 anonim válasza:
lehet h én tudom rosszul, de a fogamzásgátló nem késleltetni, hanem beállítja szabályosra
2010. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első: Fog-gátlóval is lehet késleltetni.


Kérdező: Sajnos ha ez ilyen egyszerű lenne akkor nem okozna problémát a nők számára a menstruáció, mert csak gondolnának egyet és különféle gyógyszerekkel oda rakosgatnák ahová akarnák.

Persze vannak rá gyógyszerek, de ezeket nem a hétköznapi használatra találták ki, hanem súlyos nőgyógyászati betegségek esetére. Ha te odamész az orvoshoz, hogy kirándulnál egyet a barátoddal akkor hazaküld. Eleve nem is írhat föl ilyesmit mert az állásába is kerülhet.

2010. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyat pedig, hogy Orgametrillel, Norcoluttal tologatták ide-oda, nyaralások, versenyek, vizsgák miatt. Én alapból azt vallom, hogy a szervezet működésébe nem szabad és nem is érdemes megbolygatni, épp ezért nem szedek fog.gátlót, és nem is szeretnék. És eddig nem is próbálkoztam ilyenekkel, de most szükséges.
2010. júl. 4. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha ennyire ellene vagy, hogy felbolygasd a szervezeted, akkor nem értem a kérdésed. Azzal, hogy egy ilyen tablettával egyszeri alkalommal belenyúlsz a normál működésébe a szervezetednek, sokkal többet ártasz neki, mintha legalább másfél éve fogamzásgátlót szednél.

Nem éri meg.

2010. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem egy évben ha kétszer látnád a szerelmed, Te is mindent megtennél azért, hogy semmi ne zavarjon, amíg egymással akartok foglalkozni... Eddig nem volt rá szükségem, mert mindig jó időben jött meg. Állandó fog.gátlásra távkapcsolat alatt nincs szükség...
2010. júl. 4. 13:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát erre a legegyszerűbb megoldás, hogy elmész a nőgyógyászodhoz és megkérdezed.
2010. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!