Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem szégyen 13 évesen szőrtele...

Nem szégyen 13 évesen szőrteleníteni a hónaljhat?

Figyelt kérdés
Heló mindenkinek.Azt szeretném kérdezni,hogy 13 évesen nem szégyen a hónaljat szőrteleníteni??és hogy mondjam meg anyunak,hogy szőrteleníteni akarom??és ti hány évesen szőrtelenítettétek először?nagyon kérlek titeket segítsetek!!mert még ezen a héten kellene! köszii :)
2010. febr. 4. 19:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szégyen. Én 14 évesen kezdtem odalenn, hónaljat hamarabb. Egyáltalán nem szégyen, hidd el.
2010. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Én még soha sehol nem szőrtelenítettem magamar.Ez csak divat,és mese,hogy egészséges.Mosakodni kell,és akkor nincs gond.Amúgy te is várhatnál még vele.
2010. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
38%
srác vagy lány vagy?
2010. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se szégyen,ahogy neked jólesik. Ha te leszeretnéd szörteleniteni akkor tedd azt.Anyukádnak megcsak simán mond el biztos megérti
2010. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is kérdezhetek valamit?

1.Lány vagy?

2.Ha igen, miért lenne ciki?

Nálam már 11,5 évesen ott volt az ideje. Ha valóban szükségesnek érzed, semmi ciki nincs abban, hogy ezt elmondd anyukádnak. Végül is ő is nő.

2010. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szőrteleníts amikor úgyérzed te jobban éreznéd úgy magad.Nemértem erre miért t mondják h várhatnál vele.Ha neked úgy job,én is annyi idősen kezdtem,és csak odaállítottam anyuhoz,hogy ezt szeretném:)mivel sok nővérem van,így kérhettem tanácsokat tőlük is:)
2010. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%

Szedd csak le! Milyen allat gusztustalan mar, ha pl ha nyaron egy nonek spaggeti pantois felsoje vagy ruhaba ott ugat a honaljkutya hat boff.

Meg palinak se!

Legy apolt nyugodtan!

Az osszes tobbi meg maradjon osanya, azt elvezze ha kilog a szor a folsobol, meg menstrualjon 40 fokban 5 cm szorrel a laba kozott!

Es akkor meg nem beszeltem a szexrol!

2010. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
igen lány vagyok! és akkor mivel szőrteleníthetném??
2010. febr. 4. 19:35
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
borotvával
2010. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
borotvával
2010. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!