Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt, aki azért váltott...

Van itt, aki azért váltott fogamzásgátlót, mert az elsőtől hízott?

Figyelt kérdés

És ha váltottál, maradt a gyakori éhség, vagy jobban megfelelt?

Ez, amit szedek, az egyik legalacsonyabb hormontartalmú készítmény, mégis evés után 1 órával már éhes vagyok, meg is kerekedtem kicsit..



2015. jan. 3. 09:57
 1/1 Barbi121 válasza:
szia :) én közel 4 éve szedek fogamzás gátlót szó szerint mindent ki próbáltam a probléma csak ott volt hogy mindig teherbe estem a gyógyszerek ellenére is volt egy fogamzás gátló injekció amit 3 havonta kaptam és attól fél év alatt 25 kg-t hiztam ami sajnos rá ment a szivemre azt 2-x alkalmaztam amíg találtam egy új fajta gyógyszert altforalle a neve ezt 7 hónapja használom és be vált nem hízom tőle igaz nekem más problémám van de nem tőle mellékesen hozzá teszem hogy amíg az injekciót kaptam nem volt menstruációm :( remélem választ adtam a kérdésedre üdv Barbara
2015. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!