Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S mi ez? Terhesség? De...

S. O. S mi ez? Terhesség? De szűz vagyok!

Figyelt kérdés

igazából a terhességet lehetetlennek tartom,mert barátom van és még szűz vagyok szóval nem feküdtem le vele,petting volt de belém nem élvezett értelem szerűen,mivel nem feküdtem le vele!

De aggódom mert parás vagyok és már arra is gondolok hogy valahogyan belém került. Ma kellett volna menstruáljak de nem jött meg,de a múltkor 1héttel korabban jött meg szóval most 1héttel később kell jöjjön?

Aggódom,kérlek segítsetek,mit tegyek?


2015. jan. 4. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg! Az életben még nem publikálták a szűznemzést, ugyhogy no para!

Figyeld meg, amint megnyugszol megjön. Esetleg csinálj 1-2 tesztet, h megnyugodj.

2015. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, ráparáztál, és ezért késik. Ilyet szokott, ez tök normális. Vegyél egy terhességi tesztet (gyógyszertárban lehet kapni, 5-600 ft), megcsinálod, megnyugszol, és meg fog jönni. Egy-két nap csúszás nem para
2015. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)

Barátom is ezt mondta,hogy ne parázzak mert az lehetetlen hogy szüzen terhes lennék aztmondta hogy tuti nem nyomta be de azt énis éreztem volna aztmondta max csak hozzáérintette.

De azt mondja szüzen nem lehetek terhes.

Szóval megpróbálok megnyugodni:)

2015. jan. 4. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!