Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Váltsak nőgyógyászt?

Váltsak nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Kedden voltam nőgyógyásznál, mert barnás folyásom volt menstruáció helyett. Akkor megijesztett, mert nem zárta ki a terhességet. Ma kellett visszamennem, hogy meg tudjon vizsgálni, mert kedden még maszatoltam egy kicsit. Visszamentem, mondtam, hogy ismét negatív lett a terhességi teszt, erre ő azt mondta, majd akkor menjek ha pozitív lesz, a fogamzásgátló szedését pedig hagyjam abba, mert túl erősnek bizonyult. Ennyi volt, meg se vizsgált, ha negatív a teszt, akkor biztos a gyógyszerrel van gond. Komolyan, vizsgálat nélkül csak ez a két probléma lehet? Ha nem az egyik, akkor a másik? És ha valamilyen más problémám van, ami csak uh-gal látszódna, vagy alapos kivizsgálással? Lelkiismeretes az ilyen orvos? Nem is kértem meg ezek után, hogy csináljon egy uh-t, hogy jönnék én ahhoz? Inkább keresek mást. Jól teszem? Vagy az volt a baj, hogy nem adtam neki borítékot?
2010. febr. 5. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem válts. Ha netán terhes lennél (előfordulhat gyógyszer mellett is) az nem reagálás, hogy "jöjjön vissza, ha pozitív a teszt". Jól írod, legalább uh-val megnézhette volna, hogy milyen vastag a méhnyálkahártya pl. Ebből is kiderül, hogy fennállhat-e a terhesség gyanúja? Rengeteg nőgyógyász van, és amikor beléptél az ajtaján nem kellett esküt letenned, hogy "csakis ő lehet a nődokim":)
2010. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na jól meg vagy nyugtatva. Ha erősnek találta a fogamzásgátlót, akkor miért nem írt fel egy másikat. Ez a maszatolós problémád igencsak ettől lehetett. Ha pedig komoly bajt látott volna biztosan elküld UH-ra!
2010. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a barnás pecsételés igazából nem egy olyan hatalmas probléma és a 2 legvalószínűbb ok általában tényleg a terhesség, illetve foggátlót szedők körében a túl erős tabletta. amennyiben a teszted negatív, az maradt h gyógyszert kell váltanod. az igaz h egyszerűen oldja meg a problémáidat a nőgyógyász, de sztem ez nem feltétlen baj. sztem ne reagáld túl. terhes nem valószínű h vagy, a foggátló lesz a ludas. elég gyakori probléma.
2010. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!