Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell leborotválni a...

Hogyan kell leborotválni a hónaljamat?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy kell leborotválni... valaki tudna segíteni??

14/L



2015. jan. 4. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

ha hosszú vágj rajta ollóval, hogy könnyebb dolgod legyen.

vizezd be, zuhany alatt. kenj rá lehetőleg borotvahabot, vagy ha nincs tusfürdőt. lehetőleg jó minőségű, női borotvával húzd le a habot. én fentről lefele szoktam, úgy esik kézre.

nem kell egy agysebésznek lenni hozzá, nekem se mutatta meg senki.

csak ki kell tapassztalni, mert ha nagyon csóri eszközökkel csinálod, vagy víz nélkül, akkor megvághatod magad, meg nem is szedi le rendesen

2015. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm !!
2015. jan. 4. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy borotvahabbal kend be előtte, vagy ha nincs otthon, akkor én folyékony szappant szoktam rákenni pár másodperccel előtte, az is jól puhítja a szőrt. Aztán a karodat feszítsd ki, ahogy tudod, aztán a felső felén húzok egy párat lefelé, leöblítem a borotvát, az alsó felén húzok egy párat fölfelé (hogy a szőrnövéssel ellentétesen húzzam, így jobban leszedi), aztán hónaljöblítés, és voilá. Fürdés közben kb. 5 másodperces művelet :)
2015. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszii :) Mindenkinek csak tényleg nem tudtam hogy kell !! :D
2015. jan. 4. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!