Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és most borotvá...

13 éves vagyok és most borotváltam le a lábamat. De azt nem tudom hogy hogy kell leborotválni a hónaljamat, milyen írányba, mivel kenjem be? Stb.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam régen hogy fürdés küzben vagy szappannal v agy borotvahabbal bekentem, majd ha pl a bal hónaljamat szedtem le akkor felemelve a bal kezemet behajlítva kicsit kifeszítettem és fentről lefelé majd alulról felfelé lehúztam.Én utána semmivel nem kentem be mert nem lett piros ráadásul utána már dezodoroztam. de jó gyulladáscsönnető az aloevera gél neogranormon körömvirág....
2012. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!