Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha anyukámnak kicsi melle...

Ha anyukámnak kicsi melle van, akkor nekem is kicsi lesz?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, nagyiknak milyen volt?
2015. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagy rá az esély, hogy anyud genetikai kódját örökölted, így igen, elképzelhető, hogy kicsik lesznek a melleid.
2015. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, elég csak egy az anyukádban megbújó, benned pedig dominánsabb gén és akkor BUMM, tehéntőgyek.
2015. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az egyik nagyimnak nagy (volt)
2015. jan. 4. 13:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen mert az ember javarészt a nagyszüleitől örököl vagy még távolabbi őseitől is.


A barátnőm anyjának kicsi melle van, a barátnőmnek meg elég nagy pedig vékony alkatú. A barátnőm nagyrészt apai nagyapjára ütött leginkább az arcvonásaiból látni, és az anyai nagymamájától örökölte azt hogy fitt és nagyon jó sportoló mert az anyai nagymamája nagyon jó volt atlétikából komoly versenyeket nyert meg, és majdnem kijutott még az olimpiára is, de az is csak azért nem sikerült mert akkoriban örökölt egy veterán motort még a háború idejéről maradt és azt felújították és úgy kapta meg mert imádott motorozni. Igen ám csak hatalmas balesetet szenvedett ami miatt eltört az egyik lába, és igen komoly fejsérülést is szenvedett, amiből nagyon nehezen tudott felépülni.


Meg ugye én is nagyrészt anyai nagyapámat örököltem, alkatom szempontjából, egy az egybe olyan vagyok mint anyai nagyapám, és anyám is jobbára rá ütött ilyen téren. Sőt anyám bátyjának a legidősebb lánya aki az unokanővérem és 10 évvel idősebb nálam ő is szintén az anyai nagyapám génjeit örökölte és nagyon hasonlítunk egymásra, sokan testvéreknek hisznek minket, mert például a nővérem egyáltalán nem hasonlít rám, ő apámtól örökölte az adottságai nagy részét. A húgom meg szintén apai ágon örökölt géneket apai nagymamámra ütött külsőleg, szinte teljesen olyan mint nagymamám fiatal korában, persze más a haja ugye a mostani divatnak megfelelő a hajviselete, de a belső értékei a viselkedése pedig az anyai dédnagyapánké, mert anyum sokat mesélt róla hogy eléggé egy nagyszájú, beszédes, és örült elméletekkel teli ember volt a húgom eléggé az a fajta imád beszélgetni, meg olyan elméletei vannak hogy a hajunk égnek áll tőle, meg ugye a családban egyedül neki van a legjobb kézügyessége, rengeteg mindent csinál saját kezűleg, ahogyan anyai dédnagyapám is festő volt rengeteg képet festett életében gyakorlatilag másod állása volt nem értek sokat a képei de mindig megkereste a havi fizetésének a dupláját, sajnos a képei a háború idején elvesztek és egy gránát végett a jobb karját teljes egészében elvesztette. De lényegében a húgom is jól rajzol, nagyon tehetséges benne és imád fotózni is, meg nagyon szeret túrázgatni.

2015. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mell méretét nem igazán örököljük,ahogyan a nemiszerv méretét (fiúk)sem a szülőktől.Anyu nagy mellű én korán értem még sincs nagy mellem és olyan is van hogy anyának kicsi a melle a lánynak nagy lesz
2015. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. jan. 4. 21:09
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó

Véletlen volt a piros kéz,zöldet akartam,bocsánat :D

2015. jan. 4. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Okés
2015. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!