Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukámnak szívre lenne...

Anyukámnak szívre lenne szüksége de csak több év múlva LEHET hogy kap. Én odaadhatnám neki a sajátomat? Vagy az túl kicsi neki? Tudkm, hogy akkor meghalnék de ez most nem fontos.12/L

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, élő embert nem ölnek meg az orvosok szervért SOHA. Ilyen nem létezik. Gyereket meg pláne nem, szóval ezt a butaságot azonnal felejtsd el.
2013. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor anyu fog meghalni.
2013. szept. 11. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Mit mondtak neki pontosan?


Ma már egyre több gyógyítási lehetőség van őssejtekkel és más módszerekkel. Remélem találnak megoldást!

2013. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudim. Nem mondanak el nekem mindent. :(
2013. szept. 11. 22:47
 5/10 anonim ***** válasza:
a te szívedet akkor sem fogják kivenni, ezt nem gondolhatod komolyan, kislány!
2013. szept. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kérlek ne kislányozz.
2013. szept. 12. 14:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért, 12 évesen mi vagy, felnőtt?

Nem rosszindulatból írtam, de hát tényleg kislány vagy még, főleg ilyen kérdéssel...

2013. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak egy lány. De lehet, hogy több mindent megértem, mint te. :)
2013. szept. 12. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:

"megéltem"-et akartál írni gondolom.


És nem értem, hogy mit akarsz ezzel. Támadásnak veszed azt, ami nem annak volt szánva, mártírkodsz és utalgatsz itt ilyen ködösen.

Erre mi szükség?


28 éves vagyok, te meg egy gyerek. Nem nézlek le, én nagyon szeretem a gyerekeket, de azért kicsit vegyél vissza szerintem, mert elég nagyképűnek tűnsz.

2013. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Tök nagyképű vagyok. Majd gyere el anyuhoz meg kérdezd a netes haverokat meg stb. Aztán itélkezz. TUDJÁTOK MIT? A kerdese is kamu
2013. szept. 12. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!