Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Tampon vagy betét?...

Lányok! Tampon vagy betét? Mit használtok? Legyszi okokat is h miért pont. Azt. +kort is

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 21:17
1 2
 11/16 anonim válasza:
Tampon! Sokkal tisztább és szárazabb érzés nekem. Persze teszek be betétet is a biztonság kedvéért, de azzal sokat szenvedtem, óránként kellett cserélni, stb.
2015. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Betét, de csak mert a fogamzasgatlotol olyan keves a verzesem, hogy muszaj (kb. mint egy kicsit tobb folyas). Elotte evekig tampon + betet, tampon nappal illetve az 1-3 napig, ejjel + 4 napon betet, 5. nap tisztasági betet.
2015. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Általában betétet, de ha olyan helyre megyek, vagy olyan ruhát veszek fel, akkor tampon. A tampon szerintem jobb, mivel nem érzed, hogy folyik ki belőled a vér, nem csúszik össze-vissza, nincs az az érzésed, hogy tiszta vér mindened, azt hinnéd, hogy átáztál, egyszerűbb hordozni, cserélni-nincs betét nyitogatás, huzigálás stb, + szerintem azért is jobb, hisz mikor mondjuk mész óránként pisilni, de nem kell még betétet cserélni, de már félig telt, így azt látod, tamponnál meg nem kell nézegetni. + A betétnél van kellemetlen illat, főleg nyáron, és ha olyan ruha van rajtad, látszik is.


Én azért használok inkább betétem, mert gombásodásra nagyon hajlamos vagyok, és sajnos elég száraz is vagyok, így nekem a betét a jobb.


22.

2015. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Betétet, mert kevés a vérzésem és sztem indokolatlan a tampon használata, sőt fáj a felhelyezése is eléggé, tehát csak ha nagyon muszáj. Sporthoz, ha olyan meg ha esetlen sokáig nem tudok elmenni wc-re és a fő napokon járok. 20 vagyok.
2015. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kizárólag tampont. A betét undorító volt számomra, mintha véres, büdös pelenkában tocsognék. Ráaádásul mindig piros lett és fájt a bőröm tőle. Sokszor át is áztam. A tamponnal megszüntek ezek a problémák. Nem fáj sem felhelyezni, sem pedig kivenni, pedig még szűz vagyok. Ha nem lenne az első 2 nap menstruációs görcsöm, akkor fel sem tünne, hogy megjött.


26/N

2015. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Eddig betétet, de kipróbáltam az ob applikátoros tampont, és nagyon jó :) Nem érzem, picit fura még. Éjszakára viszont betét, és az utolsó napokra is.

14/L

2015. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!