Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj, ha én nem kaptam menstruá...

Baj, ha én nem kaptam menstruációs csomagot?

Figyelt kérdés
A lány osztálytársaim mind kaptak olyan csomagot amiben van betét, tampon ... Pedig nekik még nincs is meg, nekem meg már megvan. 12/L

2015. jan. 6. 18:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Menstruációs csomag? o.O lol, én azt se tudtam, hogy ilyen létezik.Már 3 és fél éve menstruálok, de még soha nem kaptam ilyet, és szerintem az osztálytársaim sem.Mondjuk mi vidékiek vagyunk, de budapesti barátnõimtõl se hallottam, hogy kaptak volna.Mikor vezették ezt be?

Amúgy egyáltalán nem baj, ha nem kaptál, vagy nem adnak mindenkinek vagy elnézték a címedet.Nem igazán értem, képesek az országban lakó összes csajnak kiküldeni?És honnan tudják, hogy az adott személy tényleg menstruál-e?

2015. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A legtöbb lány az osztályomból nem menstruál és úgy kaptak én 2 éve menstruálok de nem kaptam és mi is vidékiek vagyunk
2015. ápr. 19. 17:13
 13/13 anonim válasza:
Ha jól tudom csak a városiak kapnak, a vidékiek nem.Azthiszem ez így van de nem biztos.
2015. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!