Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mi volt eddig a...

Lányok! Mi volt eddig a legdurvább menstruációs "balesetetek"?

Figyelt kérdés
Történt már veletek olyan, hogy nem számítottatok rá és pont egy olyan helyzetben jött meg, amiben jobb lett volna ha nem? Hány évesek voltatok akkor? Vicces és ciki sztorik is jöhetnek!

2014. dec. 28. 14:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Otodikes koromban jott meg eloszor es suliban nem mertem elmenni wc-re, ezért egesz nap nem csereltem. Szurke nadrag volt rajtam, az egesz hatsom tiszta ver volt es a puloveremet huztam lefele, hogy eltakarjam. A szek is olyan lett, kirohogtek, sirva mentem haza. 17/L
2014. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Általánosban én is sokszor át áztam ugy kellet a tanároktol haza kéretőznőm...a Fiúk az osztályba ilyennel nem foglalkoztak sőt normálisak is voltak mikor lett szolva nekik,h most ne piszkáljanak minket akkor tudták mi a helyzet...de nem cikiztek ki minket.A tanároktól haza kéretőzni sokkal cikibb volt!
2014. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%
Nem volt
2014. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az amikor a második gyerkőcömmel voltam terhes és a férjem nagyon kedvesen elvitt éjszakai fürdőzésre. Mivel nagyon kellemes volt a jakuzzi ezért vagy 20 percet töltöttem ott, mert hihetetlenül ellazított. Terhesen meg ki gondolná, hogy meg fog jönni. Na de nem hogy megjött, de akkora adag, mint még soha. Akik velem együtt bent voltak a medencében sikoltoztak, ahogy én is, mert azt hittem hogy elvetélt a gyerek. Így visszagondolva elég jó poén volt, csak kicsit morbid.

(Amúgy jól ki is dobtak akkor onnan és azóta sem mentünk vissza)

-a gyerek meg egészségesen született

2014. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Fesztiválkor annyira részeg voltam, hogy elfelejtettem tampont cserélni. Az alvóruhám, a takaróm és a halózsákom is véres lett :(
2014. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Idegenvezető voltam akkor, 19 évesen, és a Várba vittem egy német csoportot busszal. Amikor megálltunk, felálltam, és bemondtam a mikrofonba, hogy mi lesz a program, először megnézzük a Halászbástyát és a Mátyás templomot, majd utána szabad program. Közben a buszsofőr integetett nekem, és odasúgta, hogy baj van. Fehér szoknyában voltam, és a fenekem csupa véres volt. Gyorsan megváltoztattam a programot, hogy először legyen a szabad program. A sofőr nagyon rendes volt, hazavitt a busszal, átöltöztem, és sikerült visszaérnünk a Várba a szabad program végére.
2014. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz!:)

Jöhetnek még!

2014. dec. 29. 01:29
 8/25 anonim válasza:
94%

Suliba voltam és órán jött meg. A szék tök véres volt.

utána pedig úszás jött. de a busz sofőr szerencsére az utcánk sarkánál kirakott

2014. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Miért pontozzátok le egymást?!
2014. dec. 29. 17:30
 10/25 anonim válasza:
97%
Azthiszem mikor masodjara jott meg mamameknal voltam es reggelre jott meg de nagyon sok az elso mensimhez kepest,a bugyim,pizsamam,lepedo teljesen atvolt azva...Csak egy "kicsit" volt ciki hogy a fel bugyitaram meg minden reggel a lepedo es a pizso gatyam ki volt teve szaradni.Arrol meg ne is beszeljunk hogy nyar volt es folyamatosan ataztam,na de sebaj tul eltem :D
2014. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!