Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Váladékozás az egyik mellből...

Váladékozás az egyik mellből mit jelent?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok régebben is voltak ilyen tüneteim hogy sárga színű váladék jött simán is és nyomásra is az egyik mellemből kb. 1 éve, de most megint visszajöttek és nagyon megijedtem,mitől lehet ez?
2015. jan. 8. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

csak a saját tapasztalatomat tudom elmesélni. nekem fogamzásgátlótól jött ki(mk. mellben talán 4,5 éve). tolnát baranyát bejártam orvosok miatt, jártam csomó vizsgálaton(hormonokat nézték folyamatosan endokrinológián, koponya-pontosabban- sella MR-re küldtek). amúgy a leleteim mind negatívak lettek. most ott tartok, hogy az utolsó endokrinológus azt mondta, hogy nem tud velem mit kezdeni a negatív eredményeim miatt és akkor keressem fel, ha történik változás.


amúgy egyre több nőnél fordul elő ilyen spontán váladékozás(ami amúgy tej). én azt tanácsolnám, hogy te is játszd végig ezt. elsősorban endokrinológiára menj mert a nőgyógyász ezzel nem tud mit kezdeni. első vizsgálatnak meg kellene egy emlő uh, egy sella mr és egy részletes hormonlabor.

2015. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

ez tej? nem is tudtam.

2015. jan. 8. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!