Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy hónappal a szoptatás...

Egy hónappal a szoptatás befejezése után normális ez a váladékozás a mellből?

Figyelt kérdés
Kislányom két hónap híján három évig szopizott, és egy hónapja abba hagyta.Tejem maradt még,de nem szoptattam mert megbetegedtem, és gyógyszereket kellett szednem, mellette meg nem mertem szoptatni,meg amugy is már ideje volt hogy befejezzük.Viszont tegnap nézegettem a mellem, és mintha pici csomók lennének benne, megnyomtam, és nagyon minimális "tej" csöpögött belőle. Viszont ez a "tej" sárgás barnás volt, és nem olyan folyékony, mint a víz. Meg a hónaljamban tapintottam(mindkettőben) nagyobb fajta borsó méretű nyirokcsomót. Ez természetes ilyenkor?
2011. aug. 26. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem még 1 év múlva is volt tejem miután teljesen abbahagytam a szoptatást. Csomók is voltak amire azt hittem elmúlik majd, mert tejcsomónak gondoltam de amikor szoltam a háziorvosnak, főleg a nyirokcsomók miatt elküldött egy mell uh-ra. Azt mondta biztos ami biztos inkább nézzék meg ott mi az, mert tapintás alapján nem lehet ezt megállapítani. Azt mondták mind a két oldalon vannak megnagyobbodott nyirokcsomók, átnézték alaposabban mind két mellemet, de nem találtak semmi kórosat. Kérdeztem a tejről is, azt mondták ott nekem, hogy valakinek még évek múlva is van teje emiatt ne aggodjak, viszont a nyirokcsomókat figyeljen és ha változna azonnal szóljak.
2011. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

március végén fejeztem be a szoptatást,és még mindig van tejem,vagyis néha jön belőle.

a nyirokcsomókkal minimum a nőgyógyászhoz mennék először.

2011. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!