Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha 13 évesen nem mini...

Az baj, ha 13 évesen nem mini tampont használnék?

Figyelt kérdés
Erős a vérzésem és kényelmetlen a betét. Anyukám nem engedi nekem a tampont, de ha nem vagyok itthon muszáj lenne azt használjak, ülni és feküdni alig tudok, hogy ne csorogjon össze-vissza. Ő Ob normal tampont használ és tőle tudnék elvenni néhányat feltűnés nélkül. Tehát az szerintetetk probléma ha nem a minit használom? Már kipróbáltam és ment, nem olyan nagy ez a méret.

2015. jan. 8. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kipróbáltad és semmi gond, akkor szerintem nem probléma.
2015. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"imádom" az ilyen anyákat.


nyugodtan használd a nagyobbat nem lesz tőle bajod. én az első 1-2 napban amikor nagyon erős a vérzés akkor super méretet is használtam. mondjuk én 14 éves korom óta használok inkább tampont, de 1 év nem számít. azt használd ami kényelmes.

2015. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha kiszakad tőle a szűzhártyám, az baj?
2015. jan. 8. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha erősebb a vérzésed, használhatsz éjszakai betétet. Ha kényelmetlen, valószínűleg nem jól tetted be.

A tampon pedig nem szakítja ki a szűzhártyádat. Miért nem engedi édesanyád, hogy azt használj?

2015. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne baj. Nem értem anyukádat. 5 éve tampont használok és semmi problémát nem okozott. Azóta nem ázok át. Előtte nem elég, hogy véres pelenkában tocsogtam, még sok nadrágom is tönkrement a sok sikálástól. Normál tampon lehet nem menne még fel neked. Sokaknak csak a mini.
2015. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikerül és kényelmes is a számodra akkor használj nyugodtan. Szerintem egy anyának ebbe nem kellene korlátokat szabni. Sosem értettem ezek a szülőket.

Vehetsz magadnak is a zsebpénzedből, hogy ne kelljen anyukádtól venned.

2015. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A tampon NEM szakitja at a szuzhartyadat!!!!!! De szerintem egyszerubb lenne ha TE mennel el es minit vennel nem tudom miert szegyellik megvenni minden nonek van ez termeszetes dolog!Minivel biztos biztonsagosabb lenne!Amugy meg,,tunemeny,, az anyukad
2015. jan. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!