Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hamarosan menstruálok?

Hamarosan menstruálok?

Figyelt kérdés
2 éve van fehérfolyásom, egyszer tavaly barna is jött. a mellem nagy(melltartót használok), szeméremszőrzetem kb 1 éve van. hónaljam picikét szőrös. anyum is mondta, hogy a koromhoz képest érettebb vagy ok, mint a többiek(gondolkodásilag és fejlőttségileg is). 12 éves lány vagyok.

2015. jan. 9. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
És?
2015. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezt nem lehet tudni hogy mikor jön meg. én 13 vagyok és nekem ma jött meg. de van olyan osztálytársam akinek már 3 éve megvan és kicsi a melle.
2015. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze bármikor megjöhet,de van olyan hogy valaki külsőre fejlett de nemileg meg nem,csak 14 évesen jön meg majd neki,,nekem 11 évesen jött meg,az osztalyból a többségnek 11,5-12 évesen ésbcsak pàr csajnak jött 13 évesen,és volt köztük fejlett,magas is
2015. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!