Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sok pattanásom van,...

Nagyon sok pattanásom van, reggel, este kenem mindenféle pattanás izékkel, de akárhányszor kenem másnapre csak több lesz és nagyobb, még nem menstruálok, befolyásol ez valamit, vagy estleg megjön hamarosan? 14/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
nem is tudom..lehet hogy azert van...de nekem is vannak:) kend be esta fogpasztaval es reggel szedd le...az majd leszaritja...de vi
2010. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocs nem fejeztem be...szoval vigyazz hogy csak a pattanasra kend...es lehet h menszi miatt lessz
2010. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ,hogy mivel kened!Boltban kapható kozmetikumokkal,vagy gyógyszertári krémekkel?Az az előbbim,akkor lehet pont az a baj,hogy túl sokat használod,vagy allergiás vagy az adott szerben lévő anyagokra...sose lehet tudni,mit tesznek bele.Szerintem menj el bőrgyógyászhoz,ha eddig még nem voltál.Én is sokáig szenvedtem a pattanásokkal,mitesszerekkel,de voltam bőrgyógyásznál,felírt egy nagyon jó krémet,azóta már alig van pattanásom,menzesz előtt kijön 1 max.2.Mitesszereim is elhalványodtak,és kisebbek lettek.Szóval én csak ajánlani tudom.Pedig én már 4 éve menstruálok,és előtte szebb volt a bőröm,úgy emlékszem.De most vagy abban a korban,úgyhogy ez "aktuális".:)

16L

2010. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*ha az előbbi
2010. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Próbáld ki a garnier pure-t, ilyen bőrradír szerű. Leszáritja a patikat, meg mattá teszi az arcod. Nekem jó, bár mikor megfog jönni és akkor pattogok ki azon semmi sem segít.

19/L

2010. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16:08-es hozzászóló, mi volt annak a szernek a neve, csak receptre lehet kapni?
2010. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A pattanások nem csak bőrgyógyászati problémák, tehát nem csak a felszínen kell kezelni őket. Hormonális okai is lehetnek (így természetesen összefügg a menzesszel is) és a táplálkozás is befolyásolja a bőrképedet. Célszerű szakemberrel rendszeresen tisztíttatni, sok folyadékot fogyasztani, zöldségek, gyümölcsök, ilyesmik. Nem árt kerülni a túl sok csokit, kakaót, édességeket. A méreganyagok kitisztításának jó módja lehet még a rendszeres szaunázás és méregtelenítő kúrák (pl. csalán tea) alkalmazása is. Lehetőleg ne nyomkodd magadnak...
2010. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16:14es

Isotrexin a neve,és igen,csak receptre lehet kapni.

2010. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2010. jan. 7. 17:37
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem az akneroxid 10 gél sokat segített. egy hónap után szinte teljesen jó lett a bőröm, sőt, kicsit száraz lett helyenként. vény nélkül kapható.
2010. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!