Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fura "rezges"-t szoktam...

Fura "rezges"-t szoktam erezni a vaginamnal. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ugyanilyen rezgest meg neha erzek, a combon belso felenel, meg a szemhejamnal mar eleg regota.. De csak most kb 2 hete erzem ott lent is. Csak ugy megjelnik, 1-2 percet tart.. Mi lehet az oka? Van ertelme aggodnom? Nem tudom, hogy koze van-e, de kb egy honapja szexeltem eloszor. Megis miert van ez a "rezges" ott??

2015. jan. 10. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs jelentossege. Elofordul. ott is izom van, ami neha "tikkelhet" kis idegi alapu izomrangas, de ezen kar izgulni foleg hogy most kezdtel szexelni..lehet csak "izomlaz"...vagy olyasmit gondolsz es berezonal ;-)).

Velem is volt egy idoben. (es meg elek).

2015. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
61%
Vedd ki a vibrátort XD
2015. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy osszefugg-e?? ..de van ket kis szemolcsom a szemeremajkaimnal. Ami gondolom, hogy lehet HPV.. Hetfon megyek a nogyogyaszhoz.. Ezt a "rezgo" tunetet emlitsem meg neki? :)) Vagy nincs ertelme?
2015. jan. 10. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Említsd meg
2015. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!