Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeres rákszűrés mellett...

Rendszeres rákszűrés mellett is kialakulhat rákos daganat, a méhben, erről, miért nem beszélnek, miert nem tájékoztatják a nőket?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak a méhnyakrák szűrésről beszélnek,holott van mellette a méhtestrák is,amiről sok nő nem is hallott.És ezt nem szűrik,csak úgy mint a petefészek rákot.Szerintem ez is van olyan fontos mint a méhnyakrák.
2015. jan. 11. 08:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%

Mert nem számítotok.


Mert az egészségügy nem arról szól, hogy neked vagy a nőtársaidnak jó legyen (de a férfiakkal sem különb a helyzet).


Mert ósdi, elavult módszereket használnak, mert megy a félretájékoztatás, megtévesztés sőt inkább hülyítés.


Mert egyedül a gyógyszeripar haszna számít. Az irányítja és pénzeli az orvosok képzését, azt élteti az orvosok szaktudása és.. a profit az egyetlen, ami végső soron számít.


A többi csak díszlet, látszat, az elért eredmények az egészségügyben csak árnyalják a képet, hogy az emberek nagy része mindezt ne lássa. Nos, Te elkezdtél gyanakodni.. de nagyon kevesen vannak így.


Miért adnak az onkológiákon olyan ételeket amik pont a rákbetegségek kialakulásáért felelősek, miért fókuszálnak a méhnyakrákra, miért kiáltanak ki bűnbakot (HPV vírusok) ... ?


Mert a maga módján ez így hatékony. Lehet potenciálisan káros védőoltást adni, el lehet terelni a figyelmet, közben lehet kavargatni a sz.art és persze milliókat lehet kaszálni, hiszen a rákgyógyítás nagyon nagy üzlet. Röviden ennyi.


Majd ha nem a pénzszerzés lesz a lényeg hanem a megelőzés és a gyógyítás (a szűrés nem megelőzés, a szűrés az MONITOROZÁS), majd ha korszerű módszereket alkalmaznak és nem téveszméket követnek, majd ha nem a gyógyszerlobbi fogja meghatározni hogyan működjön az egészségügy akkor valószínűleg változás történt.

2015. jan. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen...azért gyanakodom,mert rendszeresen jártam nőgyógyászhoz,szűrésekre..,És mégis méhtestrákot találtak nálam,teljesen nyugodt voltam,mert úgy éreztem mindent megteszek,hogy elkerüljem.És mégis.Sok nő ezt nem tudja,mert nincs megfelelő tájékoztatás.
2015. jan. 11. 11:10
 3/27 anonim ***** válasza:

Én ezen felháborodtam valamikor, aztán rájöttem felesleges.


Rengeteg információ áll az emberek rendelkezésére, sajnos nem mindig egyszerű kihámozni a jókat, és a hivatalos orvoslás/dietetika stb. inkább csak nehezítik a helyzetet.


De hát ez van, ezen akkor lehetne változtatni, ha az emberek többsége egyöntetűen kifejezné a nemtetszését.


Ma viszont ott tartunk, hogy lejáratókampányt indítanak az 'alternatív' megközelítés, gondolkodás ellen (lásd Boldogkői Zsolt) azért, hogy a valódi problémáról, a korrupt és ártalmas egészségügy sötét oldaláról eltereljék a figyelmet.


Nem tetszik? Keveseknek nem tetszik, így nincs mit tenni. Nagyon sajnálom.


Kiírtam egy provokatív kérdést itt a fórumon, ahol ezeket a problémákat akartam boncolgatni. Tanulság az, hogy az emberek félnek belegondolni a valódi helyzetbe.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..

2015. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Hogy vették észre?

Véletlenül?

2015. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem vizsgáltak uh-val?
2015. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Most derült ki?

Állítólag a méhtestrák idősebb korban szokott előfordulni (a menopauza után)

2015. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
40Éves vagyok.Igen én is ezt olvastam,de megcáfolom.Sőt,egyre több sorstársat találok,hasonló,sőt fiatalabb korban is.
2015. jan. 11. 17:46
 9/27 A kérdező kommentje:
De vizsgáltak uhval,vastag volt a nyálkahártya,4orvos is látott,mind azt mondta hormonális.Küretre küldtek,ott a szövettan kimutatta
2015. jan. 11. 17:47
 10/27 anonim ***** válasza:

Pedig még fiatal vagy -

Volt terhességed?

2015. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!