Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a bőgyógyász ír fel fog....

Ha a bőgyógyász ír fel fog. Tablettát előtte még nőgyógyászhoz is kell mennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Voltam bőgyógyásznál, már kb. két éve folyamatosan járok és nem javult az arcom a krémek után sem semmit. Azt mondta a doki, hogy akkor fogamzásgátló tablettát írna fel. A kérdésem az, hogy akkor csak ő írja fel, vagy még el kell mennem nőgyógyászhoz is? Illetve ha, csak ő írja fel, akkor az jó pl. a gyerek ellen is, vagy akkor érdemes elmenni már nőgyógyászhoz, hogy megfelelőt kapjak?

Nem szeretnék gyógyszert szedni, de sajnos mrá nem tud mit felírni a doki....

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jan. 11. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a bőrgyógyász felírná magától is, de én azért elmennék egy nőgyógyászhoz is a javasolt gyógyszer nevével, hogy ő is hagyja jóvá a vizsgálat után.
2015. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És szerintetek érdemes szedni gyógyszert, csak az arcom miatt? vagy próbáljak még más megoldást keresni? 23 éves vagyok...
2015. jan. 11. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a bőrgyógyàsz felírja akkor nem kell nőgyógyászhoz menned.


Sok nő aki fog.gát.,szed az egyszer felíratja a legelején a nőgyógyàsszal és utána már a hàzidokija írja fel,nem kell neki a nődokihoz futkosnia 3 havonta.

2015. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki nem beszélt a háromhavi futkosásról, az első felírásról beszéltünk.
2015. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!