Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy hogyan néz ki egy egészséges női nemiszerv kívülről?

Figyelt kérdés
Idiótának tűnhet a kérdés, de valójában mégsem az, hiszen 15 éves lány lévén, nem igazán tudom. Kínos erről beszélni, azért is írom ki inkább az oldalra. Ma megnéztem kézi tükörrel, hogy hogy néz ki nekem ott alul, és szerintem ez nem normális. Mármint tankönyvekben már láttam, és szerintem nem kéne ilyen undorítón kinéznie. Kérlek titeket, hogyha tudtok, akkor segítsetek.

2015. jan. 11. 19:14
 1/7 anonim válasza:

Minden nőnek másféle kinézetű nemi szerve van. Nem találtam mást, de minimum ennyiféle van:

[link]

2015. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézz fotókat neten, ne tankönyvi rajzokat. Elég sokféleképpen nézhet ki, nem mindenki ugyanolyan. Biztosan a tiéd is normális és nem undorító.
2015. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

#1 ja még ez jobb :)

[link]

2015. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A természet nem mértani pontossággal készíti a szerveket. A nemiszerv meg pláne nem a látvány végett van. Ha jól működik és betölti biológiai szerepét, akkor teljesen rendben van.
2015. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kéne nézegetni -

Akkor egészséges, ha nem fáj semmi

2015. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagyis ha nem csíp, viszket
2015. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mit láttál benne undorítónak? A 3-as válaszoló által adott képeken kiválaszthatod, hogy a tied melyik típus. Írd meg a számát. Nézzük miért is látod csúnyának.
2015. jan. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!