Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Genitális herpesz tapasztalatok?

Genitális herpesz tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válaszait várom, akik már átélték ezt a betegséget. Mennyire volt kellemetlen, zavaró, illetve hányszor fordult elő, milyen gyakran jelentkezett? Párotok hogy viszonyul a témához?

Esetleg valami tuti tipp ellene?


2015. jan. 12. 12:29
 1/2 anonim válasza:

Nekem a héten jött ki, doki szerint a megfázásom és amiatt, hogy antibiotikumot szedek. Hát... Pokoli. Rohadtul fáj vele minden (sétálni, ülni, pisilni, fürdeni, be kenni). Állítólag a héten kéne el múlnia, de most a tetejébe még elkezdett viszketni is. Nem kívánom senkinek! Egyébként nincs barátom, szűz vagyok.

15/L

2015. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

20/L

nekem most van ilyen problémám először és én se kívánok ilyet senkinek. elmentem vele orvoshoz kaptam gyógyszert és kenőcsöt ami mellesleg nekem nem használ ha bekenem elkezd égni és még jobban fájni.. Ég, viszket,fáj.. kellemetlen. Nekem van barátom lassan egy éve vagyunk együtt ő 25.Elsőnek nem tudtuk h kezeljük de sikerült megbeszélnünk és majd túl leszünk együtt rajta, nem tudni honnan kaptam el nem voltam csak 2 fiúval életembe,de azt olvastam h bárhonnan elkapható: nyilvános Wc, fürdő..stb. Nekem ami bejött a fájdalom ellen az a jegelés volt :) ha ilyen problémád van akkor csak annyit mondok, hogy kitartás!

2015. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!