Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valószínű, hogy felfáztam...

Ha valószínű, hogy felfáztam akkor mehetek a házi orvosomhoz vagy mindenképp nőgyógyászhoz menjek? Vagy a házi orvos lehet, hogy oda küld?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 15:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
Háziorvoshoz menj és ad antibiotikumot
2015. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Antibiotikum bezavar megindul a folyás és megjelenik a gomba . Arra meg kúp és canesten egyik se használ . Mézet kanalazz sok citromos tea hagymafélék , dióbél .
2015. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha felfázás ás nem nőgyógyászati dolog, akkor egyből az urológiára menj, mert ott csinálnak hasi ultrahangot és elküldik a vizeletet bakterológiai vizsgálatra, beutaló nem kell.
2015. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
1es vagyok, tapasztalatból írom. A méz nem segít, ha be van gyulladva a hólyag, vagy ehhez hasonló...
2015. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2: én hüvelykúpot kaptam antibiotikumosat, amibe rögtön volt gomba elleni cucc is.
2015. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az első írta jól, csak antibiotikum után helyre kell állítani a hűvelyflórát. Felelősség teljes orvos javasolja is. Bár sajnos sok doki nem ilyen, szerencsére vény nélkül is vehetsz ilyen készítményt patikában. Hűvelyflóra helyreállító, így kérd a patikustól, van többféle is, de nem azonos a Normaflórral!
2015. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3-aska! A felfázás tulajdonképpen bakteriális fertőzés. Nem mondod, hogy azt ultrahanggal vizsgálják?
2015. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem csinált ultrahangot a doki és vizeletvizsgálatot is.
2015. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el és a tünetek alapján döntsd el, hogy milyen orvoshoz mész:

[link]

2015. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
UH vese vizsgálat miatt kell, ugyanis a vesekő ugyanúgy produkálhat felfázáshoz hasonló tüneteket. Egyébként igen, a felfázás maga bakteriális fertőzés, ha nem szenvedsz nagyon tőle, akkor lehet bohóckodni dióbéllel meg ehhez hasonlókkal, de többre mész NAGYON sok folyadékkal és urzinol nevű tablettával, mely fertőtleníti a hólyagot. Egyébként házi orvoshoz kell menni, valszeg ATBt ír fel, mert ilyenkor azt kell, főleg ha már gennyes, véres a vizeleted. Mondjuk akkor szenvedsz is annyira, hogy a leggyorsabb megoldást válaszd. Probiotikummal a hüvelygomba elkerülhető. Urológiára visszatérő felfázás esetén szokás küldeni a beteget, vagy vesekő, vesemedence gyulladás gyanújával.
2015. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!