Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lány vagyok. A vörös...

14 éves lány vagyok. A vörös hajam elkezdett egy foltban öszülni, mit tegyek ellene? Stressz okozhatja?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

20 éves lány vagyok, annyira nem értek hozzá, de szerintem okozhatja stressz. (Tudok olyan férfiről, aki 17 évesen teljesen megőszült egy áramütéstől, hirtelen.) Tudok olyan felnőttről, akinek meghalt az apukája, és addig nem nagyon őszült, akkor pedig szinte teljesen megőszült.


Vannak, akik korán kezdenek őszülni, mások később. Egy lányosztálytársam mondta, hogy ő már őszül egy ideje, és akkor 19 éves volt. (pár szálat jelent).

A nagyapámnak meg alig van ősz hajszála, pedig 63 éves.


Ha stresszelsz, nézz utána az interneten ennek a kezelésének, jó módszerek szerintem a sport, az alvás, a fürdés/hosszabb zuhanyzás, egy jó beszélgetés valakivel akiben megbízol, pszichológus. Vagy menj ki egy elhagyatott dombtetőre és kiabálj egy hosszút teli torokból.

Én megnyugszom akkor is ha rajzolok, vagy ha színes dolgokkal alkotok valamit (karkötőkészítés ilyen színes gumikból, rajzolás filctollal, természetfotózás).

Egy séta is sokat segíthet, amikor elgondolkodsz.

Illetve személy szerint nekem az ima segít legtöbbet, amikor kiöntöm a szívem Istennek és ő meghallgatja és válaszol.

2015. jan. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!