Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Adtok tanácsot? Nektek volt...

Adtok tanácsot? Nektek volt már ilyen vagy hasonló dolog? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Eléggé zavar az orrom. Ha hideg avn odakintt vöröses lilás lesz. Ha bemegyek valami meleg helyre csak kb. negyed óra után múlik el csak. Nagyon zavar. Szerintetek normális vagy valami baj lehet(kérdőjel) Régebben nem emlékszem hogy lett volna ilyen. Szemüveges vagyok , lehet ,hogy a vértől(kérdőjel) Menjek el a bőrgyógyászhoz(kérdőjel)

2013. márc. 3. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az a legjobb ha bőrgyógyászhoz mész. :)
2013. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen,ide bőrgyógyász kell.Nem vagyok orvos,na meg így látatlanba mondom,hogy szerintem ez a rozaceának egy típusa.Jó hír hogy van rá krém ami enyhíti,nekem vannak ismerőseim akiknek ilyen van csak nekik pl az álluk vagy arcuk közepe tündöklik a pirostól a liláig mikor pl. egy teljesen más klímájú helyre lépnek be:) Valószínűleg ez téged zavar nagyon :)
2013. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget mind kettőtöknek!! :) ls igen nagyon zavar ..
2013. márc. 3. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!