Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Győrben felnőtt nőgyógyászat?...

Győrben felnőtt nőgyógyászat? Fontos!

Figyelt kérdés

Tiniambulanciára jártam eddig gyógyszert íratni,de múlt alkalommal mondták,hogy mivel 20 elmúltam felnőtthöz kéne mennem a Szent Imre útiba.

Viszont neten hiába kerestem rá sem időpontot,sem orvost/orvosokat nem találtam akik ott rendelnek,de még arról sem,hogy be kell jelentkezni vagy odamehetek mint a tiniambulanciára.


2015. jan. 12. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A Szent Imre úton az elsőn van a szakrendelés, minden nap reggel 9-től ha jól tudom, du. kettőig. Gyógyszer íratás miatt nem kell időpontot sem kérned, elég ha bemész, előkészíted a Taj kártyád és a szűrőlapod, kijön az asszisztens, megmondod, hogy ebből és ebből akarsz íratni, és pár perc múlva hozza a receptet.

Ha nincs érvényes citológiád, akkor kell vizsgálat is előtte, erre viszont kell időpontot kérned, kb. 2 hét - 1 hónap a várakozási idő.

2015. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!Esetleg van valami tapasztalatod arról,hogy mennyire rendesek?


Amúgy tiniambulancián nem kellett időpontot kérni pláne citológiához:/

2015. jan. 13. 13:11
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyedül a Dúcz Renével kapcsolatban vannak infóim, ő az egyetemen is rendel, de őt most nem tudom, hogy mikor és hol rendel pontosan (az egyetemit leszámítva). :(

Őt szerettem, mert kíméletes volt, és elmondta, hogy mire kell számítani, még akkor is, amikor sokadszorra megy hozzá az ember. Csak ajánlani tudom egyébként.


Sajnos volt, hogy Pesten kellett elmennem vizsgálatra, nem voltak jó tapasztalataim. Kb. hentes volt az ottani orvos, szóval ha tehetném, biztos, hogy Renéhez mennék.

2015. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Dúcz René ffi, vagy nő?
2015. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

férfi.


Ma voltam bent a kórházban bogyót írattatni. Nyolctól vannak délután kettőig hivatalosan. Akkor lehet menni receptért.

2015. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Dr.Deli Balogh Mària az interneten fentvan a díjszabasok is fent vannak,nagyon jó,diszkrét és gyors orvos,az egyetem közelében rendel.
2015. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A dr.nő (dr. Deli Balogh Mària)csak egyedül rendel,vizsgálat alatt nincs más ott,tehàt nincs asszisztens,nézőközönség😀,én nem szeretem ha ilyen intim vizsgàlatkor az orvoson kívül làt valaki, 10.000 rákszűrés nála és postán küldi ki az eredményt,a tabletta felírasa talan 2 000 lehet kb.


Keress rà.


A petz kórhàzban egy Titanilla kereszt nevű dr.nőt ajànlanak még.

2015. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A tiniambulancián Titanillához jártam,tényleg nagyon aranyos volt.Azt ,meg sajnos nem tudom,hogy ezen kívül rendel-e a doktornő.
2015. jan. 15. 13:20
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen rendel Titanilla a felnőtteknél is😊

Akkor továbbra is hozzájárjál szerintem csak keress rá a felnőtt rendelésére is.

2015. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok béna de nem találtam.Amúgy fizetosre nem szeretnék menni szóval bízok benne hogy ha van is felnőtt rendelése akkornem csak magán :)
2015. jan. 15. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!