Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A citológiai vizsgálat mennyi...

A citológiai vizsgálat mennyi ideig "érvényes"?

Figyelt kérdés

Ugye a vizsgálat csak egy bizonyos időre érvényes, és bizonyos időközönként meg kell csináltatni. Mivel irtózom a nőgyógyászoktól, így nem mindegy, hogy évente vagy másfél évente kell mennem vizsgálatra, mert már nem fogadják el az előző eredményeket.

Tudom, hogy magamért megyek, és a saját egészségem miatt, így az ilyen jellegű válaszokkal hagyjatok, legyetek kedvesek.

Előre is köszi, aki tud segíteni.



2015. jan. 13. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a rendőrségre évente kell vinnem a citológiai eredményt. Nem tudom, hogy neked kell vinni valahova, vagy csak saját érdekedben kérdezed. Szerintem azért évente illik megcsináltatni.
2015. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyógyszer miatt kell. Mert ugye érvényes vizsgálat nélkül nem adnak ki receptet.
2015. jan. 13. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor évente. Én sem járok sűrűn, de úgy tudom, hogy évente kell megcsináltatni.
2015. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okok, köszi
2015. jan. 13. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Évente kell járni ha gyógyszert akarsz de nem értem hogy miért tartod ezt olyan elviselhetetlennek hisz akár 1 hónap alatt is alakulhat ki rosszabb citológiai eredmény.Inkább örülj neki hogy ennyiszer rávagy kényszerítve.
2015. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mert alapból nem szeretek orvoshoz járni, és félek. Tök mindegy, hogy fogorvoshoz vagy dietetikushoz megyek (tehát szuris vagy nem szuris).

Mondjuk úgy, hogy szorongok, ha orvoshoz kell mennem. Teljesen MINDEGY, hogy milyenhez.


De arra is megkértem mindenkit, hogy az ilyen jellegű kommentekkel kerüljenek el, mint amilyen a tiéd, mert elhiheted, tisztában vagyok az előnyeivel...

2015. jan. 13. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:
2 évente.
2015. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!