Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 éves lány vagyok, nagyon...

20 éves lány vagyok, nagyon kis mellekkel. Tudnátok ajánlani valami készítményt ami segíthetne? Lehetőleg ne túl drágát…

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mellnagyobbító műtét, semmi más nem jó. (Gondolom írják majd a fogamzásgátlót, attól se nő mindenkinek, nah meg abbahagyod, visszamegy)
2015. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Titusztitusz ***** válasza:
Próbálj ki egy kis hízókúrát...Nőkön a zsírlerakódásbol azért mindig szokott jutni a mellekre is ha minden igaz...
2015. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ügyet Lenke ***** válasza:
82%
Attól nem vagy sem több sem kevesebb másnál, hogy kicsik a melleid...van akinek (elég sokaknak) ez tetszik, nekem is többek között. S 20 éves vagy, még mindig fogsz ezután is nőiesedni. Vékony testalkatod is, sovány is vagy? S akkor is inkább kis mell mint mű...
2015. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Koplárovics Béci ***** válasza:

Nem szerektől nő, hanem génektől és implantátumoktól.


Ugyanitt: mellnagyobbítást vállalok kézrátétellel! Sikertelenség esetén pénzvisszafizetési garancia!

2015. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hidd el nem minden férfinak fontos a nagy mell.

Nekem sokkal fontosabb, hogy vékony legyen a hölgy.

Azért ne kezd el hízni, hogy nagyobbak legyenek a melleid. Amikor majd lesz gyermeked úgyis meg fog nőni.

2015. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Bocs az offért, de nekem minden pasim odáig volt a kis melleimért és a mostani, is évek óta azt mondja, hogy nagyon szereti, hogy még mindig (44 évesen) felfele állnak a bimbók. A nagy mell szép fiatalon, aztán középkor táján sokaknak megereszkedik. Főleg ha szült valaki.

Push up melltartóval nagyon szép lehetsz ruhában is, ha szép lapos hasad van. Ehhez érdemes edzeni. Az egy picit esetleg a mellizmok változásával a mellformán is változtathat.

Ha sehogy nem tudod elfogadni magad akkor marad a műtét.

2015. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

"... nekem minden pasim odáig volt a kis melleimért és a mostani, is évek óta azt mondja, hogy nagyon szereti ..."


Ilyeneket én is hazudtam a kismellű barátnőimnek annak idején...

2015. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

drága utolsó... nyitottban élünk kb. 6 éve és még nem volt nő aki miatt elhagyott volna, pedig volt köztük nagyobb mellű, sőt 1-2 tejcsárda is.

Nekem is van ami nem tetszik egy pasin míg a barátnőm ugyanazért a tulajdonságért rajong.

Tudod, ízlések és pofonok... Neked nem az jön be, másnak meg igen. Ennyi. A kérdező szempontjából egy a lényeg: lesz aki elfogadja így és én kívánom neki, hogy találja meg.

2015. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
0%
Mutass egy kepet priviben.
2015. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1. Ha nagyon vékony vagy, akkor hízz. Mérj testzsírszázalékot (BMI-t felejtsd el), pl. 3 vagy 7 pontos bőrredő méréssel. Nőknél 17-20% alacsonynak számít, mehetsz egészen 23-26%-ig. Ha még akkor is kicsik, akkor tényleg a genetikád miatt.


2. Eddz. Ezt lehet kombinálni akár az elsővel is, sőt, illik. Ha kicsit megnövekednek a mellizmaid, nagyobbak, formásabbak és feszesebbek lesznek a melleid. Meg is emelkednek, bár gondolom ezzel most sincs probléma, ha tényleg olyan kicsik.


3. A fogamzásgátlók egyik mellékhatása a mellnövekedés (sok más mellett). Erre nem alapoznék.


4. Műtét.


Csak jó tanács tőlem, mint férfitól: inkább legyen kicsi melled, mint mű. Inkább bármilyen legyen, csak ne mű. A mű melleket csak egészségügyi okokból tartom indokoltnak...


Javaslom először az 1. és 2. pontban leírtakat. Azokhoz itt találsz segítséget, ha elég kitartóan olvasgatsz:


lifetilt.hu

lifetilt.blog.hu

shop.builder.hu

( biotechusashop.hu )

( scitec.hu )


Ha van kedved, szívesen segítek ezzel kapcsolatban, keress meg privátban. Egyáltalán nem ígérem, hogy nagyobb melled lesz, de ha tájékozódsz, betartod az étrendet és edzel, akkor sokkal jobb alakod lesz.

2015. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!