Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől kellemetlen szagú a...

Mitől kellemetlen szagú a folyásom?

Figyelt kérdés

Eszre vettem hogy kellemetlen szaga van a folyasomnak 5-6 honapja de semmi nem faj nem viszked csak szagos.egy éve volt hüvely gyulladasom kezelve lett de ez lehet attol is?Vagy mert beizzad?Vagy forduljak Nőgyógyászhoz?ja es ha lényeges utoljára 7honapja volt intim kapcsolatom

20/L



2015. jan. 13. 19:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es rendesen fehéres átlátszó színű a folyasom
2015. jan. 13. 19:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha bármi a szokásostól eltérőt tapasztalsz magadon, azzal érdemes orvoshoz menni. Mindenkinél más a szokásos, van, akinek mindig van ilyen, van, akinek durvább is előfordul. Így tanácsot adni és kérni nem igazán lehet. Ezért mondják, hogy ha valami megváltozik, ellenőriztesd magad. Ettől még lehet normális, de nem tudhatod. Ha előtte nem volt ilyen, és aggaszt, mindenképp menj el dokihoz.
2015. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A friss folyásodnak van szaga, vagy az egész napos iskola/munka után? Mert az utóbbi természetes, az előbbi fertőzésre utal.
2015. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Iskola utan vagy edzés utan!mondtak hogy lehet az hogy nem szellőzik rendesen
2015. jan. 13. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor biztos csak amiatt, és nincs gond. Szerintem nincs olyan ember, akinek edzés után jóillatú az ágyéka, vagy pocsék egy edzés lehetett :D
2015. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális ez.
2015. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jólvan koszonom a válaszokat !:)
2015. jan. 14. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!